همشهری آنلاین: دبیر و داوران نمایشگاه عکس دفاع مقدس "لحظه‌های جاودانه" معرفی شدند.

به گزارش همشهری آنلاین، محمد حسین حیدری به عنوان دبیر و مسعود زنده روح کرمانی به عنوان دبیر اجرایی نمایشگاه عکس دفاع مقدس "لحظه‌های جاودانه" معرفی شدند.

جاسم غضبانپور، امیر علی جوادیان، سید عباس میرهاشمی، سعید صادقی و محمود عبدالحسینی داوری آثار این نمایشگاه را بر عهده دارند.

نمایشگاه عکس دفاع مقدس «لحظه‌های جاودانه» در دو بخش عکس‌های ماندگار و مسابقه همزمان با هفته دفاع مقدس چهارم تا 22مهرماه در موزه هنرهای معاصر فلسطین برگزار می‌شود.

این نمایشگاه در دو بخش عکس‌های ماندگار و مسابقه است که در بخش عکس‌های ماندگار آثار عکاسان مدعو دوره دفاع مقدس به نمایش گذاشته می‌شود.

در بخش مسابقه، هنرمندان عکاس می‌توانند حداکثر 7 اثر را با مضامین یادمان و خاطرات دفاع مقدس، خانواده شهدا، تفحص و کاروان شهدا، راهیان نور و ... تا 17 شهریورماه جاری به نشانی www.civa.ir ارسال کنند که این مهلت تمدید نمی‌شود.

لبخند و شادی در 8 سال دفاع مقدس، از خودگذشتگی، ایثار و صمیمت رزمندگان، حضور اقشار مردم در پشتیبانی از دفاع مقدس، نمایش معنویت و دوری از تعلقات دنیوی و امید به زندگی در دفاع مقدس موضوعهای بخش عکسهای ماندگار نمایشگاه عکسهای دفاع مقدس است.

نمایشگاه عکس دفاع مقدس "لحظه‌های جاودانه" از سوی مرکز هنرهای تجسمی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر برگزار می‌شود.

 

 

کد خبر 183578

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز