همشهری آنلاین: در آخرین روزهای تعطیلات تابستان و با نزدیک شدن به سال تحصیلی جدید، نمایش روز عجیب به کارگردانی پرستو گلستانی هر صبح ویژه مهدها، مدارس و مراکز اجرا می‌شود.

نمایش عروسکی

به گزارش همشهری آنلاین، این نمایش پرهیجان که با استقبال گسترده تماشاگران روبرو شده، از هفته جاری اجراهای صبح خود را که به مهدها، مدارس و مراکز اختصاص دارد آغاز کرده است و شماره‌های 88966119 و 09199377965 برای رزرو و ارتباط با مخاطبان فعال شده‌اند.

نمایش "روز عجیب" که کارگردانی آن را پرستو گلستانی برعهده دارد از نوشته‌های جعفر مهیاری است که در فضایی مملو از فانتزی‌های مهیج و شاد داستان پسری را به نمایش می‌گذارد که اغلب در خانه تنها می‌ماند و برای اینکه توجه پدر و مادرش را جلب کند کارهایی انجام می‌دهد که ماجراهای مختلفی را در پی دارد و او را درگیر می‌کند.

در یک روز عجیب وقتی همه وسائل را در کمد پنهان می‌کند، همگی وسائل جان می‌گیرند و اتفاقاتی می‌افتد که پسر تبدیل به قورباغه شود اما... .

این نمایش زنده عروسکی ساعت 19 هر روز غیر از شنبه‌ها در سالن بوستان مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری واقع در پارک لاله اجرا می‌شود.

در نمایش "روز عجیب" هنرمندان حرفه‌ای تئاترو تئاتر کودک و نوجوان همچون سعید ابک، محمد لقمانیان، محمد رحمانی و فاطمه پورهاشمی در کنار پرستو گلستانی به ایفای نقش می‌پردازند.

اشعار این نمایش نیز سروده پرستو گلستانی است.

تارا حیدری و نیما بابازاده عروسک گردانان این نمایش هستند.

طراحی صحنه و لباس این نمایش را رضا مهدی زاده و طراحی گریم را سارا اسکندری بر عهده دارند.

آهنگسازی این نمایش را فرشید اعرابی و طراحی و ساخت عروسک را منیر مولوی‌زاده انجام داده‌اند.

 

کد خبر 183093

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز