همشهری آنلاین: سرپرست مرکز هنرهای تجسمی معاونت هنری گفت: نمایشگاه‌های هنرهای تجسمی در زمان برگزاری اجلاس غیرمتعهدها تعطیل نیست.

نگارخانه

به گزارش همشهری آنلاین، اصغر امیرنیا، سرپرست مرکز هنرهای تجسمی با اعلام این خبر گفت: در طول برگزاری اجلاس غیرمتعهدها نمایشگاه‌های آثار تجسمی در مجموعه‌های دولتی و نگارخانه‌های خصوصی برگزار می‌شود.

امیرنیا افزود: موزه هنرهای معاصر تهران به عنوان مهمترین مجموعه هنری با نمایشگاه پاپ آرت و اپ آرت به عنوان دو جریان مهم هنری دهه‌های 60 و 70 میلادی در طول برگزاری اجلاس غیر متعهد‌ها پذیرای علاقمندان خواهد بود.

در این نمایشگاه آثار شاخصی از هنرمندان جریان ساز خارجی و ایرانی مانند جاسپر جونز، اندی وارهول، حسین زنده رودی، محمد احصایی، فرامرز پیل آرام و ... به نمایش درآمده است.

وی در ادامه گفت: نگارخانه برج آزادی و تعدادی از نگارخانه‌های خصوصی که تعطیلات تابستانی را گذرانده‌اند نیز در این هفته نمایشگاه‌هایی را برگزار می‌کنند.

سرپرست هنرهای تجسمی در پایان گفت: از خبرنگاران، کارشناسان و میهمانان اجلاس غیر متعهد و علاقمندان به هنر دعوت شده تا از نمایشگاه‌های تجسمی در موزه هنرهای معاصر تهران، برج آزادی و نگارخانه‌های خصوصی دیدن کنند.

 

 

کد خبر 182757

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز