همشهری آنلاین: داوران رشته‌های تصویرسازی و گرافیک نوزدهمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی جوانان معرفی شدند.

کارگاه نقاشی

به گزارش همشهری آنلاین، در رشته تصویرسازی؛ محمدعلی بنی اسدی، کریم نصر و مرتضی زاهدی داوری آثار را بر عهده دارند و ساناز البرزی؛ دستیار کارگاه‌های این بخش است.

آثار رشته گرافیک جشنواره جوانان توسط بهرام کلهرنیا، حسین نوروزی و مهدی رحیمی داوری می‌شود.

نوزدهمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی جوانان در رشته‌های طراحی، نقاشی، ارتباط تصویری، حجم، کاریکاتور، نگارگری، خوشنویسی، عکاسی و تصویرسازی در گروه سنی 16 تا 25 سال 11 شهریورماه در گرگان برگزار می‌شود.

در این جشنواره هنرمندان جوان برگزیده‌های استانی در 9 رشته به جشنواره راه می‌یابند و جوانانی از دیگر کشورها نیز در جشنواره حضور خواهند داشت.

ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها تا 20 مرداد ماه سال جاری می‌توانند هنرمندان برگزیده استان خود را به ستاد جشنواره در استان گلستان معرفی کنند.

غلامرضا منتظری؛ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، دبیر نوزدهمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی جوانان و سعید فلاح فر، دبیر هنری این جشنواره هستند.

جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی جوانان از سوی مرکز هنرهای تجسمی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار می‌شو د و استان گلستان برای پنجمین سال میزبان این جشنواره است.

کد خبر 179236

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار