مجموع نظرات: ۰
سه‌شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۱ - ۱۹:۰۰
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: شاید شما جزو کسانی نباشید که می‌خواهند شماره تلفن همراه رند داشته باشند اما حتما به این فکر کرده‌اید که صاحبان رندترین شماره‌های تلفن همراه چه کسانی هستند؟

شماره روند

به گزارش ایسنا، شماره‌ی 09123456789 از جمله رندترین شماره‌ی شبکه‌ی تلفن همراه کشور است که در آبان‌ماه سال 87 اعلام شد که به مزایده گذاشته نخواهد شد و قرار است به موزه مخابرات برده شود، اما بعدها اعلام شد قرار است مزایده شماره‌های رند دوباره برگزار و شماره مذکور نیز به مزایده گذاشته ‌شود. اما اکنون از سرنوشت این شماره اطلاعی در دست نیست.

داوود زارعیان در اینباره گفت بود: این شماره دست شخص خاصی نیست و همچنان در دست مخابرات بوده و قرار است این شماره تلفن در مزایده به فروش برسد.

مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران چندی پیش درباره فروش گرانترین شماره تلفن همراه گفته بود که آخرین مزایده شماره‌ها در سال گذشته برگزار شده است و همچنین تاکنون گران‌ترین شماره تلفن همراه فروخته شده حدود 77 میلیون تومان بوده است.

هر ساله برای برگزاری مزایده شماره‌های رند، مخابرات قیمت پایه‌ای را با توجه به بازار مشخص کرده و ارزیابی‌های لازم را انجام می‌دهد و پس از آن شماره مورد نظر به مزایده گذاشته خواهد شد و در مزایده هم با توجه به قیمت پایه، پیشنهادها اعلام و بیش‌ترین رقم پیشنهادی برنده مزایده می‌شود. اما از جمله گران‌ترین شماره‌ی رند به فروش رفته می‌توان به شماره‌ی ‌09127777777 اشاره کرد که به مبلغ حدود ‌57 میلیون فروخته شد و پس از آن شماره ‌09122222222 به مبلغ ‌44 میلیون تومان و شماره ‌09123333333 به مبلغ ‌43 میلیون تومان به فروش رفته‌اند.

در یازدهمین دوره مزایده شماره‌های رند تلفن همراه بالاترین رقم به شماره 7676 ـ XXX ـ 0912 مربوط بود که به مبلغ 19 میلیون ریال به فروش رفت؛ از دیگر شماره‌های رند شماره‌های 09121111111 است که قرار است در آینده به مزایده گذاشته ‌شود اما اکثر شماره‌های رند به مزایده گذاشته شده‌اند و بیش‌ترین شماره‌های رند در دوره‌های اول مزایده به فروش رفت.

مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران در آخرین اظهار نظر خود درباره مزایده‌های شماره تلفن‌ گفت: فروش شماره‌های تلفن همراه قاعده و قانون خود را دارد که تصمیم فروش و حضور آن‌ها در مزایده به دست کمیته‌ مربوطه است و اگر شماره‌ای در مزایده حضور نداشته باشد در دست این کمیته بوده و برای آن تصمیم گرفته خواهد شد.

کد خبر 177045
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار