دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۱ - ۱۸:۴۳
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: لغو کنسرت در چند شهرستان مسئله تازه‌ای نیست،اما کیفیت لغو کنسرت گروه قمر با آواز سالار عقیلی در همدان تقریبا منحصر به فرد است.

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا سرپرست گروه موسیقی «قمر» مدعی شد: مسئولان شهر همدان، جهت تمدید کنسرت گروه« قمر» در این استان ، درخواست 240 بلیت کنسرت از مدیر برنامه این گروه داشتند و به همین دلیل با وجود حمایت‌های پیشین آنها، ترجیح دادیم کنسرت را لغو کنیم.

نوید دهقان درباره جزییات لغو اجرای اضافه گروه «قمر» در استان همدان  توضیح داد: گروه «قمر» به مدت سه شب در استان همدان به روی صحنه رفت و با استقبال گسترده مخاطبان همراه شد. از این رو تصمیم گرفتیم تا اجرا را برای مردم این استان به مدت دو نوبت دیگر تمدید کنیم.

 او ادامه داد: هماهنگی این برنامه بر عهده مدیر برنامه‌های گروه بود اما متاسفانه برای اجاره بهای سالن با مسئولان دچار مشکل شدیم. از این رو مسئولان از ما خواستند که حدود 200 بلیت به جای اجاره‌بها به آن‌ها پرداخت کنیم، اما مدیر برنامه ما با شنیدن این موضوع تصمیم گرفت کنسرت را لغو کند.

دهقان در عین حال تاکید کرد: این اتفاق در حالی بود که مسئولان استان همدان در سه شب اول کنسرت با ما همکاری بسیار خوبی داشتند و باعث شدند ما اجراهای قابل قبولی را در این استان ارائه دهیم، اما به هر حال مسائل مالی باعث لغو این کنسرت از سوی مدیر برنامه ما شد.

کد خبر 176009
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار هنر

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز