همشهری آنلاین: علی قمصری،آهنگساز و نوازنده تار با آواز حسین‌علیشاپور در روزهای 8 و 9 تیر در تالار اندیشه حوزه هنری کنسرتی را با عنوان گفت وگو برگزار خواهد کرد.

 حسین علیشاپور که به تازگی آلبوم طغیان او به همراه تار و سه تار میدیا فرج‌نژاد و ضرب کامران منتظری به بازار موسیقی عرضه شده است،‌ضمن اعلام  این خبر به همشهری‌آنلاین گفت: پیش از برگزاری این کنسرت قرار بود با آقای کیهان کلهر و گروه موسیقی زیر نظر ایشان به انگلیس رفته و کنسرت بدهیم که متاسفانه به دلیل ندادن ویزا از سوی کشور انگلیس این کنسرت برگزار نشد و جالب این که سفارت انگلیس به آقای اردل ارزنجان، نوازنده ترک ، هم ویزا نداد تا آقای کلهر برای آنکه قرار کنسرت به هم نخورد و اجرا شود،‌با آقای مجید خلج به صحنه برود.

از سوی دیگر علی قمصری که به تازگی انتشار کتاب هارمونی موسیقی ایرانی او انتقادات برخی پژوهشگران را به دنبال داشت،درباره جرئیات این اجرا گفت: کنسرت «گفتگو» در دو بخش و با همراهی یک گروه زهی و همچنین نوازندگان و خواننده میهمان برگزار می‌شود و اجرا بر ساختارهای هارمونیک موسیقی ایرانی و غیرایرانی تاکید دارد.

به گفته قمصری تعدادی از قطعات از ساخته‌های تازه او ست و بخشی هم به اجرای مجدد کنسرت «برف خوانی» اختصاص دارد.

علاقه مندان برای تهیه بلیط این کنسرت میتوانند از طریق سایت sigozar.com و یا تماس با نمایندگی های فروش، اقدام به خرید نمایند.

کد خبر 173683

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار