همشهری آنلاین‌: مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه با بیان اینکه افزایش قیمت خودرو مشکلات جدیدی برای نوسازی مینی‌بوس‌های فرسوده به وجود آورده، گفت: با این وجود تاکنون 77 مینی بوس نوسازی شدند.

مینی بوس

به گزارش همشهری آنلاین، پیمان سنندجی با بیان این مطلب افزود: خودروسازان اعلام کرده اند در سال جدید 10 میلیون تومان به قیمت خودروهایی که قرار بود جایگزین مینی بوس های فرسوده شوند افزوده شده که این موضوع مشکلاتی را در روند نوسازی مینی بوس های فرسوده ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: با این وجود براساس توافقات صورت گرفته مقرر شده تا سقف 100 دستگاه مینی بوس فرسوده براساس قیمت سال گذشته مورد نوسازی قرار گیرد اما وضعیت نوسازی باقی مینی بوس ها هنوز مشخص نیست.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه  اظهار داشت: تلاش های زیادی برای خروج مینی بوس های فرسوده شهر تهران صورت گرفته است تا با نوسازی آن ها ضمن ارتقای سطح خدمات رسانی به شهروندان نسبت به کاهش آلودگی هوا و آلودگی صوتی اقدام شود ، اما متاسفانه با مشکل افزایش قیمت خودروها مواجه شده ایم که در حال رایزنی برای رفع این مشکل هستیم تا بتوانیم نسبت به نوسازی مینی بوس های فرسوده با هزینه ای که قبلا اعلام شده بود اقدام کنیم .

وی ادامه داد : حدود هزار و 200 مینی بوس فرسوده در سطح شهر تهران فعالیت می کنند که با همکاری سازمان محیط زیست ، شهرداری تهران و ستاد مدیریت سوخت مقرر بود با ارایه تمهیداتی این خودروها مورد نوسازی قرار گیرند و براساس توافقات صورت گرفته ، مقرر بود امسال تمامی مینی بوس های تهران مورد نوسازی قرار گیرند.

کد خبر 173954

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار