همشهری آنلاین: سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه وحدت جبهه متحد اصولگرایان با سایر گروه ها بعید است گفت: البته در این باره تاکنون موضوعی در جبهه پیروان مطرح نشده است.

مجلس شورای اسلامی

سید کمال سجادی در گفتگو با خبرنگار مهر،با بیان اینکه جبهه پیروان خط امام و رهبری در دور دوم انتخابات تابع نظر جبهه متحد اصولگرایان است، درباره احتمال ائتلاف سایر گروه‌ها بویژه جبهه پایداری با جبهه متحد گفت: بعضی از رجال سیاسی در این باره اظهار نظر کردند اما بعید بدانم چنین اتفاقی بیافتد، البته تاکنون در جبهه پیروان وحدت با سایر گروهای اصولگرا نیز مطرح نشده است.

این فعال سیاسی افزود: ملاک برای اصولگرایان،تصمیم گیری جبهه متحد است.

دبیر کل جامعه اسلامی کارمندان در ادامه تصریح کرد: مهمترین رویداد در سال 90 برگزاری انتخابات مجلس نهم بود که دور اول آن برگزار و دور دوم به سال جدید کشیده شد.

سجادی با اشاره به اینکه انتخابات مجلس نهم با مشارکت بالای مردم برگزار شد افزود: حضور 65 درصدی مردم در انتخابات، آثار خود را در سطح داخلی و بین المللی به جا گذاشت به طوری که مقام معظم رهبری از این حضور تقدیر و تشکر کردند و امیدواریم با برگزاری دور دوم انتخابات شاهد تشکیل مجلسی کرآمد باشیم.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری همچنین درباره اینکه حضور نمایندگان مستقل در مجلس نهم را چگونه ارزیابی می کنید؟ اظهار داشت: باید منتظر ماند تا مجلس نهم تشکیل شود، آنچه می‌توان از فضای سیاسی مجلس آینده گفت آن است که به احتمال زیاد تعدادی از نمایندگان مستقل پس از ورود به مجلس به گفتمان اصولگرایی روی می آورند و تعداد دیگر همچنان مستقل می‌مانند،ضمن آنکه هنوز دور دوم انتخابات برگزار نشده است. باید پس از برگزاری و ارائه نتایج انتخابات درباره چینش سیاسی مجلس نهم اظهار نظر کرد.

کد خبر 164269
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست داخلی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز