همشهری آنلاین: فرمانده کل سپاه با اشاره به نبرد سنگین با گروهک تروریستی پژاک گفت:از آنجایی که سپاه علاوه بر نبرد کلاسیک، به صورت نامتقارن و چریکی نیز توان مبارزه را دارد، با گروهک پژاک نیز با روش خودشان مقابله شد .

سردار جعفری

سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، درخصوص آخرین اخبار از مقابله نیروی زمینی سپاه با گروهک تروریستی پژاک در منطقه شمال‌غرب کشور تصریح کرد: این گروهک فکر نمی کرد سپاه پاسداران با چنین عزم راسخ و آمادگی به مقابله با آنها بپردازد.

جعفری افزود: گروهک پژاک به‌دلیل درگیری‌هایی که با ارتش کلاسیکی مثل ارتش ترکیه داشت فکر می‌کرد توان سپاه نیز در همین حد باشد.

وی ادامه داد: از آنجایی که سپاه علاوه بر نبرد کلاسیک، به صورت نامتقارن و چریکی نیز توان مبارزه را دارد، با گروهک پژاک نیز با روش خودشان مقابله شد هرچند در این صحنه نبرد، از تانک، توپ و آتش سلاح های دیگر نیز استفاده شد و آنها فهمیدند ما توان حضور در هرکجا که اراده کنیم، داریم.

فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: پس از این نبردها بود که آنها در نقاط فاصله‌دار با مرز جمهوری اسلامی ایران یعنی آنجا که اراده و خواست ما بود مسقر شدند و می توان گفت که به برکت خون شهدایی که در این منطقه ریخته شد، امروز کردستان از امنیتی حتی بهتر از استانهای مرکزی کشور برخوردار است.

کد خبر 147801
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز