همشهری آنلاین : رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از پذیرش 8 هزار و 360 داوطلب در آزمون سراسری رشته‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد خبر داد.

آزمون

عبدالله سجادی جاغرق در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به برگزاری آزمون سراسری رشته‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در صبح و بعد از ظهر روز جمعه 31 تیر ماه در 76 حوزه امتحانی، گفت: آزمون رشته‌های مقطع دکتری حرفه‌ای در نوبت صبح و آزمون سایر رشته‌های در نوبت عصر جمعه برگزار می‌شود.

سجادی با اشاره به ثبت‌نام 214 هزار و 975 داوطلب در آزمون رشته‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد، اظهار کرد: از این تعداد 71 درصد داوطلبان را زنان تشکیل می‌دهند.

وی در خصوص مهلت توزیع کارت کنکور علوم پزشکی دانشگاه آزاد، اظهار کرد: داوطلبان می‌توانند تا نیم ساعت قبل از برگزاری آزمون از طریق سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کنند.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با بیان اینکه بیشترین شرکت کننده در این آزمون از استان تهران است، خاطرنشان کرد: همچنین کمترین تعداد داوطلبان در کنکور علوم پزشکی دانشگاه آزاد از استان اصفهان است.

وی با بیان اینکه آزمون نوبت صبح رأس ساعت 8 و آزمون نوبت عصر رأس ساعت 16 شروع خواهد شد، اظهار کرد: داوطلبان باید یک ساعت قبل از برگزاری آزمون، در محل حوزه امتحانی حاضر باشند، چرا که 30 دقیقه قبل از شروع آزمون درهای ورودی سالن برگزاری آزمون بسته شده و از ورود داوطلبان جلوگیری می‌شود.

سجادی در خصوص نحوه برخورد با متخلفین، گفت: چنانچه هر نوع تقلب یا تخلف مانند پر کردن پاسخنامه داوطلب دیگر، نشستن بر روی صندلی فرد دیگر، همراه داشتن منابع و وسایل غیر مجاز، صحبت کردن با دیگران، نگاه کردن به پاسخنامه داوطلب دیگر، عدم تطبیق عکس و امثال آن مشاهده شود و یا مواردی از این قبیل در بررسی‌های بعد از برگزاری آزمون کشف شود، با متخلفین مطابق مقررات مربوط رفتار خواهد شد.

وی افزود: همچنین متخلف برحسب نوع تخلف از یک تا چند دوره از شرکت در آزمون‌های دانشگاه آزاد اسلامی و یا سایر مؤسسات آموزش عالی محروم و در صورت لزوم تحت پیگرد قانونی نیز قرار می‌گیرد.  

کد خبر 140813

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آموزش

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز