همشهری آنلاین: کودکان و نوجوانان 31 استان کشور در نخستین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان با یکدیگر رقابت می کنند.

به گزارش همشهری آنلاین، نخستین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان در شش رشته طراحی، نقاشی، تصویرسازی، کولاژف کاریکاتور و خوشنویسی در رده های سنی 6تا 9سال و 10تا 14سال برگزار می شود.

در این دوره، کودکان و نوجوانان برگزیده جشنواره ها و مسابقات استانی از هر استان در کارگاههای تخصصی هر یک از رشته ها با یکدیگر رقابت می کنند.

جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان با هدف توجه به ارزش و اهمیت هنر کودکان و نوجوانان، ایجاد بستر مناسب برای شناخت و رشد و تعالی استعدادها و معرفی هنر کودکان و نوجوانان با موضوعات آسمان آبی، هوای پاک- طبیعت - نماز ودعا- باران- ورزش،نشاط و سلامت- احترام به خانواده و مردان الهی برگزار می شود و کودکان و نوجوانان در این جشنواره آثاری درباره این موضوعات تولید می کنند و با هم رقابت می کنند.

این جشنواره بین المللی از سوی مرکز هنرهای تجسمی با همکاری استانداری اصفهان، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، موسسه فرهنگی اکو، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان،شهرداری اصفهان و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، و با حمایت مرکز هماهنگی، توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی 3 تا 5 مردادماه در شهر اصفهان برگزار می شود.

 

کد خبر 139831

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز