سه‌شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۳:۳۵
۰ نفر

همشهری آنلاین: مسئولان فدراسیون فوتبال در تلاشند تا هر چه سریعتر تکلیف سرمربی تیم فوتبال امید را مشخص کنند و در این راستا با چند گزینه مذاکرات جدی را انجام داده‌اند که در بین آنها حمید استیلی از شانس بالایی برخوردار است به شرط آنکه شرایط فدراسیون را بپذیرد.

به گزارش مهر، تیم فوتبال ایران که برای رسیدن به المپیک 2012 و پایان دادن به طلسم 36 ساله دوری فوتبال ایران از مهمترین رویداد ورزش جهان کار سخت و دشواری پیش رو دارد، هنوز به دنبال انتخاب سرمربی است و در این راستا مسئولان فدراسیون مذاکراتی را با برخی گزینه های داخلی انجام داده اند.

 پس از ورود کارلوس کی‌روش به فوتبال ایران و انتخابش به عنوان سرمربی تیم ملی این گمانه زنی مطرح شد که یکی از دستیاران وی به عنوان سرمربی تیم فوتبال امید نیز انتخاب و معرفی خواهد شد اما ظاهرا مسئولان فدراسیون فوتبال قصد دارند یک سرمربی ایرانی را معرفی کنند که البته باید زیر نظر مستقیم کی روش کار کند.

 در این بین فدراسیون با گزینه هایی چون منصور ابراهیم زاده، مجید جلالی و حمید استیلی برای قبول هدایت تیم فوتبال امید گفتگو و مذاکره کرده است اما هنوز توافق نهایی با گزینه مورد نظر صورت نگرفته است. در این بین گفته می شود حمید استیلی از شانس بالاتری نسبت به گزینه های دیگر برخوردار است و صحبت‌های جدی تری با وی انجام شده است.

 استیلی در شرایطی گزینه نهایی فدراسیون فوتبال برای هدایت تیم فوتبال امید است که رابطه‌اش را با باشگاه شاهین بوشهر قطع کرده و در دسترس‌ترین گزینه برای فدراسیون است. در صورتی که استیلی به عنوان سرمربی تیم فوتبال امید انتخاب شود، حشمت مهاجرانی به عنوان سرپرست یا مدیر فنی این تیم فعالیتش را آغاز خواهد کرد.

 مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون فوتبال که در روز برگزاری دیدار یادبود مسعود استیلی با حمید استیلی نیز گفتگو کرده است، در تازه‌ترین اظهار نظرش اعلام کرده سرمربی تیم فوتبال امید تا روز چهارشنبه - 24 فروردین -  قطعا معرفی خواهد شد که به نظر می رسد حمید استیلی نزدیکترین فرد به نیمکت تیم امید است.

 یکی از مهمترین شرط‌های فدراسیون فوتبال برای گزینه‌های هدایت تیم فوتبال امید این است که باید به طور مستقیم زیر نظر کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی بزرگسالان کار کند. باید دید کدام یک از گزینه های مد نظر فدراسیون فوتبال حاضرند این شرط و سایر شروط فدراسیون فوتبال برای نشستن روی نیمکت تیم امید را بپذیرند.

کد خبر 132155
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار