همشهری آنلاین: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اجرای طرح ویژه ترافیکی همزمان با آغاز ماه محرم در تهران خبر داد و گفت: تکایا نباید پیاده‌روها و یا بخش‌هایی از خیابان را اشغال کنند

عزاداری محرم

سردار حسین رحیمی با بیان این خبر افزود: با آغاز ماه محرم طرح ویژه ترافیکی پلیس راهور تهران با رویکرد حمایت از تکایا و هیئت‌های مذهبی اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: در روزهای تاسوعا و عاشورا نیز طرح ویژه ترافیکی پلیس راهور به منظور ایجاد فضای مناسب برای حرکت دسته‌های عزاداری در نقاط مختلف تهران اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: همچنین از شب ششم محرم پلیس در تمام نقاط شهر حضور یافته و امکان تردد دسته‌های عزاداری را از مساجد و تکایا فراهم می‌کند.

وی گفت: داربست تکایا نباید به نحوی نصب شود که مسیر تردد خودورها و عابران پیاده را محدود و اشغال کند. ماموران در صورت مشاهده چنین مواردی اقدام به دادن تذکر برای جابه جایی محل نصب تکایا می‌کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: طرح زوج و فرد هر هفته از شنبه تا پنجشنبه و از ساعت 6:30 تا 19 در تهران اجرا می‌شود.وی ادامه داد: طرح سراسری زوج و فرد که به علت آلودگی و شرایط اضطرار در تهران اجرا می‌شود، شامل روز جمعه نمی‌شود.سردار رحیمی افزود: تصمیمات جدیدی در کمیته اضطرار برای کاهش آلودگی هوا اتخاذ شده که پس از انجام بررسی‌های لازم از سوی وزارت کشور ابلاغ می‌شود.

کد خبر 122426
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز