همشهری آنلاین: باید اقدامات انجام شده در خصوص مسکن با جدیت بیشتری ادامه پیدا کند تا دیگر کسی دغدغه صاحب‌خانه شدن را نداشته باشد که در این خصوص بانک‌ها نقش بسزایی دارند.

رییس‌جمهور در جلسه شورای عالی مسکن، اقدامات صورت گرفته در خصوص مسکن مهر و مسکن شهری و روستایی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: اقداماتی که تا به امروز در خصوص ساخت مسکن صورت گرفته باید با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند، تا مبادا وقفه‌ای در کارها صورت گیرد.

به گزارش ایلنا، محمود احمدی‌نژاد در این جلسه با تاکید بر خارج شدن مسکن از فهرست دغدغه‌های مردم اظهار کرد: باید اقدامات انجام شده در خصوص مسکن با جدیت بیشتری ادامه پیدا کند تا دیگر کسی دغدغه صاحب‌خانه شدن را نداشته باشد که در این خصوص بانک‌ها نقش بسزایی دارند.

در این جلسه موضوع ساخت مسکن برای هنرمندان و نخبگان و نیز ودیعه مسکن مورد بحث و بررسی قرار گرفت که رییس‌جمهور دستورات لازم را در این خصوص صادر کرد.

همچنین در این جلسه به بنیاد مسکن اجازه داده شد تا در بافت‌های فرسوده و زیر 25 هزار نفر به افرادی که واحد مسکونی با متراژهای متوسط می‌سازند سند مالکیت ارائه کند.

در ابتدای این جلسه نیکزاد وزیر مسکن و شهرسازی گزارشی از عملکرد وزارتخانه متبوع خود در خصوص ساخت مسکن مهر و مسکن شهری و روستایی ارایه کرد.

کد خبر 118014
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار راه و مسکن

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز