چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۹ - ۱۵:۳۶
۰ نفر

گروه حوادث: پیدا شدن مار نیم‌متری در اتوبوس درون شهری در جنوب تهران، باعث وحشت راننده شد

ساعت 4 بعدازظهر سه‌شنبه گذشته، راننده یکی از اتوبوس‌های درون‌شهری تهران وقتی قصد سوار شدن به‌خودروی خود را داشت با صحنه عجیبی روبه‌رو شد. او با دیدن ماری که داخل اتوبوس‌ بود به‌شدت شوکه شد اما قبل از اینکه بتواند آن را از داخل خودرو خارج کند، این مار در داخل اتوبوس ناپدید شد.

راننده که بیم داشت مار سمی خطری برای مسافران ایجاد کند، سوار ماشین شد و خود را به ایستگاه 22 آتش‌نشانی در خانی‌آباد‌نو رساند. آتش‌نشانان بعد از اینکه در جریان ماجرا قرار گرفتند، عملیات به دام انداختن مار سمی را شروع کردند. آنها با پوشیدن لباس ایمنی، در داخل اتوبوس به جست‌وجو پرداختند و پس از بررسی تمامی قسمت‌های خودرو موفق شدند محل پنهان شدن مار را پیدا کنند.

این حیوان خزنده در بخاری اتوبوس پنهان شده بود و تنها راه بیرون کشیدن آن استفاده از گاز بی‌حس‌کننده بود. آتش‌نشانان به سرعت دست به کار شدند و  با استفاده از گاز CO2، مار را از داخل بخاری بیرون کشیدند.

حیوان خزنده بعد از اینکه به دام ماموران افتاد، به محلی امن منتقل و در آنجا رها شد.
کیومرث مروتی، فرمانده آتش‌نشانان در این عملیات با بیان این خبر از شهروندان خواست درصورت مشاهده چنین جانوران خطرناکی، از انجام هر گونه اقدامی خودداری کنند و برای جلوگیری از بروز خطر ماجرا را به نزدیک‌ترین ایستگاه آتش‌نشانی اطلاع دهند.

کد خبر 104577

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار