همشهری‌آنلاین: یک شرکت سازنده ساعت‌های مچی به منظور افزایش توجه مشتریان اقدام به تولید ساعت‌هایی کرده است که در ساخت آن از استخوان‌های دایناسورهایی استفاده شده است که در حدود 130 میلیون سال پیش ساکن زمین بوده‌اند.

به گزارش مهر، میزان توجه به ساعت‌ها به دلیل داشتن عملکردی ابتدایی یعنی نشان دادن زمان دقیق بسیار کاهش پیدا کرده است زیرا ظهور فناوری‌های جذابتر و پیچیده‌تری مانند تلفن‌های همراه به ویژه تلفن‌های هوشمند نیاز به استفاده از ساعت‌های مچی را برای کاربران به صفر رسانده است.

از این رو شرکت‌های تولید کننده ساعت‌های مچی نیازمند به کارگیری خلاقیت بیشتری در تولید محصولات خود هستند تا بتوانند توجه مشتریان را به خود جلب کنند. ساخت ساعت‌هایی از بقایای کشتی تایتانیک یا خاک ماه از نمونه‌های به کارگیری خلاقانه از مواد به شمار می‌روند و اکنون شرکت لوئیس مونه ساعتی جدید را از استخوان‌های دایناسورهای 130 میلیون ساله ارائه کرده است.

ساعت Jurassic Tourbillon علاوه بر نشان دادن دقیق زمان از بخش‌هایی از استخوان دایناسورهایی برخوردار است که در میلیون‌ها سال پیش بر روی زمین زندگی می‌کرده‌اند. این ساعت همچنین از صفحه‌ای از طلای سفید 18 عیار و 56 قطعه الماس بر روی صفحه برخوردار است و تا عمق 30 متری ویژگی ضد آب بودن خود را حفظ خواهد کرد.

کد خبر 103291

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار