ملکه الیزابت دوم، چند شب پیش در پیامی تصویری که از تلویزیون، رادیو و شبکه‌های اجتماعی پخش شد، با مردم انگلیس صحبت کرد. الیزابت دوم در پنجمین سخنرانی خود لباسی سبزرنگ به تن داشت. لباس او دستمایه طنز کاربران شبکه‌های اجتماعی شده است.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فرارو، در طول ۶۸ سال سلطنت، ملکه انگلیس تنها چهار بار به این صورت با مردم صحبت کرده است.

به طور معمول و سالیانه، ملکه الیزابت سخنرانی را به مناسبت روز کریسمس انجام می‌دهد و تنها در موارد نادر دیگری همچون شروع جنگ با عراق در سال ۱۹۹۱، به مناسبت فوت شاهدخت دایانا در سال ۱۹۹۷، درگذشت ملکه مادر در سال ۲۰۰۲ و آخرین آن در سال ۲۰۱۲ همزمان با شصتمین سالروز سلطنت او صورت گرفت.

ملکه انگلیس در پنجمین سخنرانی مهم خود که با توجه به شیوع مرگبار بیماری کرونا و درگذشت هزاران نفر در انگلیس صورت گرفت، به چالش و اختلالی که این روزها مردم با آن درگیر شده‌اند اشاره داشت.

الیزابت دوم در این سخنرانی لباسی سبزرنگ به تن داشت. لباس او دستمایه طنز کاربران شبکه های اجتماعی شده است.

ملکه ۹۳ ساله انگلیس اطمینان داد، بر ویروس کرونا در صورت حفظ همبستگی و قاطعیت می‌توان غلبه کرد.

سخنرانی از قبل ضبط شده ملکه را فقط یک فیلم‌بردار تصویربرداری کرد که از لباس ایمنی شامل ماسک و دستکش استفاده می‌کرد و سایر کارکنان فنی از اتاق دیگری کارها را انجام می‌دادند.

خود ملکه اتاق نشیمن سفید در کاخ وینزر را برای ضبط سخنرانی انتخاب کرد زیرا به قدر کافی بزرگ است که فاصله کافی بین ملکه و فیلم‌بردار وجود داشته باشد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.