همشهری آنلاین - هلن صدیق بنای: عکاسی دیجیتال با پس زمینه‌های دیجیتالی باب تازه‌ای در راستای هنر عکاسی باز کرده است

 کوین لوئیس عکاس حرفه‌ای در زمینه حیات وحش و طبیعت است. او مجموعه بزرگی بصورت یک سایت از تصاویری که گرفته است، درست کرده است.

کوین همیشه به دنبال چالش در زمینه تکینک‌های خاص عکاسی است. او در این تلاش زمان زیادی را صرف کرده تا توانسته است به بهترین عکس‌های حیات وحش و طبیعت دست‌یابد. او آموزش عکاسی و تکنیک‌هایی را که به کار می‌برد را به سادگی توضیح می‌دهد.

تصاویرزیبای فوق را دختر کوین به نام کری با یک دوربین دیجیتال، عکاسی کرده است. تم، قطره‌های آب یا فرود قطره آب که با یک تفنگ آب پاش بازی، شلیک شده است.

عکس‌ها در حالت اتوماتیک گرفته شده است. نکته جالب در این تصاویر، جایگزین ساختن، شکلک خندان در پس زمینه این تصاویر است.

کری از یک دوربین کانن 40D که بر روی یک سه پایه نصب شده، استفاده کرده است. او با استفاده از سرعت نوردهی بسیار کم، یعنی کمتر از 50 میکروثانیه، توانست این لحظه‌های زیبا را که مشاهده‌ آنها با چشم غیر مسلح امکان پذیر نیست، عکاسی کند.

دوربین‌های دیجیتال امروزه، امکانات بسیاری برای عکاسی در اختیار شما می گذارند. به عبارتی دست شما در با این فناوری‌های دیجیتالی بازتر است.

کری برای رفع کنجکاوی خود در رابطه با اینکه یک قطره آب در برخورد با سطح آب، چه می‌کند، مجبور شد  42 تصویر بگیرد. او  با قرار دادن شکلک خنده  که یک ایکون دیجیتالی است، بصورت صحیح و وارانه خلاقیت زیبایی در این تصاویر ایجاد کرده است.

پدرش به او نمره A در سطح مبتدی از کلاس عکاسی داده است.

photosbykev