همشهری آنلاین: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی احکام جداگانه ای مدیرکل رسانه های خارجی و مدیرکل دفتر تحقیقات و برنامه ریزی رسانه ها ی معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی این وزراتخانه را منصوب کرد.

انتصاب مدیرکل رسانه های خارجی

وزیر فرهنگ و ارشاد طی حکمی محمد جوادآغاجری را به سمت مدیرکل رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکم سید محمد حسینی آمده است: بنا به پیشنهاد معاون محترم مطبوعاتی و اطلاع رسانی و نظر به مراتب تعهد و شایستگی و تجارب گوناگون فرهنگی در داخل و خارج کشور به موجب این حکم به سمت «مدیرکل رسانه های خارجی» منصوب می شوید.

انتظار دارد با برنامه ریزی دقیق و مرحله ای و اتخاذ رویکرد فعال در برقراری ارتباط و بهره گیری از تجارب موفق و برجسته مطبوعات و رسانه های کشورهای دیگر ، زمینه تعامل و نزدیکی هرچه بیشتر رسانه های جهان اسلام و هم اندیشی نخبگان و اهالی مطبوعات کشورهای اسلامی را فراهم آورید.
توفیق روزافزون همگان را در خدمت به نظام اسلامی از خداوند منان مسألت می کنم.

انتصاب مدیرکل دفتر تحقیقات و برنامه ریزی رسانه ها

سید محمد حسینی همچنین طی حکمی محمدمهدی انصاری را به سمت مدیرکل دفتر تحقیقات و برنامه ریزی رسانه ها منصوب کرد. 

به گزارش روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این حکم آمده است: بنا به پیشنهاد معاون محترم مطبوعاتی و ازطلاع رسانی و نظر به مراتب تعهد و تجارب فرهنگی و رسانه ای جنابعالی را به سمت «مدیرکل دفتر تحقیقات و برنامه ریزی رسانه ها» منصوب می کنم.

انتظار دارد در راستای پژوهش و برنامه ریزی جهت ارتقا و توسعه نظام مطبوعاتی و رسانه ای کشور نسبت به اصول و شاخص های تعیین کننده ای چون فعالیت علمی و حرفه ای در عرصه رسانه ها، پژوهش محوری در فرآیند برنامه ریزی رسانه ها، کیفیت محوری، شناسایی و پرورش نیروی انسانی نخبه و متعهد در طراز نظام جمهوری اسلامی ایران برای ایفای نقش موثر در عرصه رسانه ها به ویژه مطبوعات و خبرگزاری ها و همچنین ارتباط با مراکز تحقیقاتی و اساتید حوزه رسانه توجه ویژه مبذول دارید.

توفیق همگان را از خداوند متعال مسألت می کنم.

کد خبر 95564

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها