رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بازدید روز یکشنبه 18 مرداد کمیته ویژه مربوط به بازداشت‌های اخیر از یک بازداشتگاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، دکترعلاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران پارلمانی، در پاسخ به سئوالی در مود دلیل استعفای کاظم جلالی از سخنگویی کمیته ویژه مجلس گفت: این مسئله به خاطر گرفتاری‌ها و مشغله های شخصی ایشان بود و مهم این است که ایشان به خاطر احترام به رئیس مجلس دوباره به کار خود بازگشته است.

بروجردی در مورد ادامه کار کمیته ویژه مجلس گفت: امروز هم از یک بازداشتگاه  بازدید خواهیم داشت.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگاران که خواستار اعلام نام این بازداشتگاه بودند، با امتناع از معرفی آن گفت: به موقع در این خصوص خواهیم گفت.

بروجردی ادامه داد: ما تا کنون هر درخواستی که برای بازدید از بازداشتگاه‌های مختلف داشته‌ایم از اوین تا بقیه بازداشتگاه‌ها انجام شده است و نظر آقای لاریجانی هم ادامه کار کمیته ویژه است.

وی در پاسخ به خبرنگاری که مدعی گلایه محمد قوچانی از اظهارات اخیر بروجردی شده بود، گفت: من عین واقعیت را گفتم آن‌هایی که در بند 209 اوین هستند همان غذایی را می‌خورند که وزیر اطلاعات می‌خورد چون غذای این بند را از وزارت می‌آورند.

بروجردی همچنین در مورد وضعیت حجاریان گفت: ایشان در خانه‌ای که استخر هم دارد به سر می‌برد.

خبرنگاری به بروجردی گفت ظاهراً این استخر برای بازجوهاست نه حجاریان، که بروجردی گفت: بالاخره نگاه کردن به استخر هم صفایی دارد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس همچنین در مورد وضعیت مصطفی تاج زاده از بازداشتی‌های حوادث اخیر اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: خبر جدیدی در مورد ایشان نداریم.

کد خبر 87397

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز