رئیس سابق سازمان برنامه و بودجه گفت: دولت دوازدهم با وجود تحریم، میلیاردها دلار به صورت نقد به عنوان موجودی ارزی تحویل دولت سیزدهم داده است.

نوبخت

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بر اساس سند منتشر شده محمد باقر نوبخت، رئیس سابق سازمان برنامه و بودجه در زمان پایان دولت دوازدهم در مرداد ماه  طی نامه‌ای برای اتمام طرح‌های عمرانی اولویت دار به محمود واعظی، رئیس دفتر ریاست جمهوری  خواستار پرداخت مبلغی در جهت تکمیل و بهره برداری از پروژه آبرسانی به آبیک شده تا طرح‌های نیمه تمام کمتری باقی بماند. اما واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در پاسخ به درخواست تخصیص بودجه برای تکمیل و بهره‌برداری از پروژه آبیک بیان کرده است: «تمام موجودی خزانه  تخلیه شده است و موجودی وجود ندارد.»

واکنش‌ نوبخت به سند منتشر شده درباره خزانه خالی دولت | میلیاردها دلار به صورت نقدی تحویل دادیم

در واکنش به انتشار این خبر نوبخت در خصوص سند تحویل خرانه خالی به دولت حجت الاسلام رئیسی با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرام خود اظهار کرد: لازم به ذکر است که خزانه در پایان دولت دوازدهم خالی نبوده و خزانه ورودی مستمر دارد و هر روز در آن مبالغی تجمیع می‌شود. این بدان معناست که خزانه هیچ وقت خالی نمی‌شود.

او افزود: حتی اگر چنین ادعای محالی صحت داشت، پس چطور طی سه ماه گذشته حقوق‌ها از سوی دولت جدید پرداخت شده است؟

نوبخت ادامه داد: دولت دوازدهم با وجود تحریم و محاصره اقتصادی، میلیاردها دلار به صورت نقد و قابل دسترس به عنوان موجودی ارزی تحویل دولت سیزدهم داده است.

رئیس سابق سازمان برنامه و بودجه با انتشار پست دیگری در حساب کاربری توئیتر خود نوشت: دولت دوازدهم با وجود تحریم، میلیاردها دلار به صورت نقد به عنوان موجودی ارزی تحویل دولت سیزدهم داده است.

واکنش‌ نوبخت به سند منتشر شده درباره خزانه خالی دولت | میلیاردها دلار به صورت نقدی تحویل دادیم

کد خبر 634410

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار اقتصاد كلان

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha