وزیر بهداشت گفت: به دلیل شیوع کرونا در دنیا لازم است که کشورها بیشتر به هم نزدیک شده و با یکدیگر ارتباط دوستانه برگزار کنند تا این بیماری در جهان ریشه‌کن شود.

بهرام عین‌اللهی ـ وزیر بهداشت

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، دکتر بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشست سفرای کشورهای اهداکننده واکسن کووید۱۹ و تعدادی از مدیران کل وزارت امور خارجه که در محل این وزارتخانه برگزار شد، ضمن خوشامدگویی به نمایندگان سفارتخانه‌های کشورهای دوست برای حضور در این جلسه اظهار کرد: خوشحال هستیم که این کشورها در شرایط خاص کرونا و موارد دیگر به ایران کمک کردند؛ ما این امر را در حافظه تاریخی خود حفظ خواهیم کرد.

وزیر بهداشت با اشاره به این‌که خاطره خیلی خوبی از شما برای کمک‌هایی که در زمینه واکسن به ما انجام دادید، در ذهن مردم ایران ایجاد شده است، گفت: همان‌طور که همه می‌دانند همیشه ارتباط بین جمهوری اسلامی ایران و شما دیرینه بوده است؛ ما سال‌های زیادی است که با هم ارتباط داریم و در شرایط کرونا این ارتباطات نزدیک‌تر شده است.

مردم همه کشورها باید سالم باشند

وی ادامه داد: امروزه به دلیل شیوع بیماری کرونا در دنیا لازم است که کشورها بیشتر به هم نزدیک شده و با یکدیگر ارتباط دوستانه برگزار کنند تا این بیماری در جهان ریشه‌کن شود.

عین‌اللهی تصریح کرد: همان‌طور که همه می‌دانید سلامت برای مردم خیلی مهم است و این‌که افراد در چه کشوری هستند هیچ تفاوتی در این امر ایجاد نمی‌کند؛ مردم همه کشورها باید سالم باشند، در همین راستا ما باید به یکدیگر کمک کرده تا سلامت را برای مردم کشورهای خود ایجاد کنیم.

وزیر بهداشت در پایان خطاب به حضار جلسه با اشاره به این‌که من از طرف جمهوری اسلامی ایران صمیمانه‌ترین قدردانی‌ها را از شما نمایندگان کشورها دارم، گفت: امیدوارم این جلسات بیشتر برگزار شده و ما در بخش‌های مختلف سلامت با هم ارتباط داشته باشیم تا ان‌شاالله هماهنگی‌ها افزایش پیدا کرده و به دنبال آن، سلامت مردم کشورهای ما تامین شود.
 

کد خبر 632527

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار