رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با صدور حکمی مهدی محمدی را به سمت سرپرست معاونت رسانه، ارتباطات و فضای مجازی این سازمان منصوب کرد.

مهدى محمدى

به گزارش همشهری آنلاین، در حکم حجت‌الاسلام میثم امرودی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران آمده است: «نظر به تعهد، تخصص و تجارب مدیریتی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست معاونت رسانه، ارتباطات و فضای مجازی منصوب می‌شوید.

با عنایت به رهنمودها و تاکیدات حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در خصوص «مدیریت فضای مجازی» و بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های مطلوب این حوزه در جهت پیشبرد اهداف فرهنگی و بصیرت افزایی اقشار گوناگون جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان عزیز و آینده‌ساز و تاکید و تصویب هیئت امنای محترم، انتظار می‌رود با استفاده از تجربیات و نقطه نظرات صاحب نظران و متخصصان و نیز به کارگیری و سازمان دهی نیروهای متخصص و انگیزه‌مند در آن معاونت، نسبت به جهت‌دهی و هدایت تولیدات، تولید و انتشار محصولات مجازی جذاب و اثرگذار در عرصه‌های مختلف فرهنگی، هنری، اطلاع رسانی و آموزش‌های مهارتی و شهروندی، ارائه آموزش‌های لازم به کارکنان ارجمند سازمان و دیگر  نهادهای مردمی و انقلابی، آگاهی بخشی به شهروندان در زمینه سواد رسانه و فرهنگ استفاده بهینه از فضای مجازی و ضرورت زدودن و پیشگیری از آسیب‌های موجود و انجام سایر امور محوله اهتمام ورزید.

همچنین با توجه به اهمیت و جایگاه خاص این حوزه و نیز تازه تاسیس بودن آن معاونت، همکاری و مساعدت صمیمانه تمامی بخش‌های ستادی و صفی سازمان با جناب عالی مورد تاکید و انتظار است. از درگاه خداوند متعال، مزید عزت و توفیق شما را مسالت دارم.»

مهدی محمدی پیش از این رئیس فرهنگسرای رسانه، مشاور رئیس و مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فرهنگی هنری و مدیر فرهنگی و هنری منطقه ۶ تهران و رئیس فرهنگسرای سرو بود. از دیگر سوابق وی می‌توان به مدیریت سامانه مدیریت ارتباطات شهرداری تهران (سما) و مسئولیت‌های مختلف خبری در رسانه‌های مختلف جبهه انقلاب از جمله در خبرگزاری مهر و روزنامه فرهیختگان اشاره کرد.

پیش از این مسئولیت معاونت رسانه، ارتباطات و فضای مجازی سازمان را سعید صدراییان بر عهده داشت.

کد خبر 631573

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha