نیکولاس اوتامندی پس از موفقیت در برابر «آنسو فاتی» ‌ او را به تمسخر گرفت.

آنسو فاتی

به گزارش همشهری‌آنلاین، شب گذشته در چارچوب هفته دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، بارسلونا در لیسبون مقابل بنفیکا شکست سنگینی را متحمل شد و به یک باخت ۳ بر صفر دیگر دست یافت.

در دقیقه ۶۷ و زمانی که بازی یک بر صفر به سود بنفیکا بود، کومان ۳ تعویض همزمان انجام داد که یکی از آنها «آنسو فاتی» بود. ستاره‌ای بارسلونا که اکنون شماره «۱۰» لیونل مسی را بر تن کرده، وارد زمین شد تا به مانند دیدار ابتدای هفته مقابل لوانته دوباره برای تیم گلزنی کند. اما در پی ورود آنها خیلی زود بنفیکا به گل دوم رسید و عملاً بارسلونا نتوانست حملاتی را روی دروازه بنفیکا به ثبت رساند.

در دقایق پایانی و زمانی که بازی با نتیجه ۳ بر صفر رو به پایان بود، در نزدیکی محوطه جریمه بنفیکا، موقعیتی برای آنسو فاتی بدست آمد که «نیکولاس اوتامندی» خیلی خوب این توپ را گرفت و اصلا نگذاشت که ستاره آینده‌دار بارسلونا کاری در مقابل او انجام دهد.

پس از این اتفاق فاتی که روی زمین افتاده بود و حتی نتوانسته بود یک کرنر بدست آورد، با مدافع حریف جر و بحثش شد و اوتامندی در پاسخ به او، نام مسی را پیش گرفت. مدافع آرژانتینی که سال ها در کنار مسی در تیم ملی بازی کرده، به حمایت از هم‌وطنش پرداخت و به خاطر شماره «۱۰» مسی به او گفت: تو آیا لئو هستی؟

کد خبر 629677

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار