قیمت انواع ارزهای شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازارهای تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

بیت کوین

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، داده‌های سرمایه گذاران دیجیتال در روز دوشنبه نشان داد که محصولات و صندوق‌های سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه برای ششمین هفته متوالی ورودی‌هایی را ثبت کرده اند، زیرا سرمایه گذاران اخیر چالش‌های موجود در این بخش را به عنوان فرصت‌های خرید در نظر گرفته اند.

بر اساس داده‌های CoinShares در سپتامبر، ورودی‌ها به این بخش، هفته گذشته به ۹۵ میلیون دلار رسید که منجر به سرمایه گذاری ۵۰.۲ میلیون دلار در بیت کوین شد. همچنین  طی شش هفته گذشته، ورودی ارزهای دیجیتال بالغ بر ۳۲۰ میلیون دلار بوده است که در مقابل آن سال گذشته تنها ۶ میلیون دلار ورودی داشتیم.

 این در حالی است که روز جمعه، قدرتمندترین نهادهای نظارتی چین با ممنوعیت همه معاملات رمزنگاری و ضربه زدن به بیت کوین و دیگر سکه‌های اصلی و تحت فشار قرار دادن سهام مربوط به رمزنگاری و بلاک چین، سرکوب ارزهای رمزپایه را تشدید کردند.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۸۹.۶ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۷۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۴۶.۳ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۶۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

تتر

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۸.۵۸ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۴۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارزهای دیجیتالی

 قیمت انواع ارزهای دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۶ مهر ۱۴۰۰

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین ۴۲,۳۴۳ ۱,۱۹۸,۰۴۵,۸۸۳
اتریوم ۲,۹۳۳ ۸۳,۰۷۰,۹۴۰
تتر ۱ ۲۸,۲۹۸
کاردانو ۲.۱۴ ۶۰,۷۲۷
بایننس کوین ۳۳۷ ۹,۵۵۱,۲۲۶
ریپل ۰.۹۳ ۲۶,۳۶۱
سولانا ۱۳۶ ۳,۸۴۹,۷۷۲
یو اس دی  ۱ ۲۸,۲۹۳
کد خبر 629288

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار