نشست نقد و بررسی کتاب «پیاده‌روی اربعین، رسانه شیعه» نوشته حامد طالبی با حضور نویسنده و کارشناسان در آستانه اربعین حسینی در فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.

پیاده‌روی اربعین، رسانه شیعه

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای رسانه، فرهنگسرای رسانه به مناسبت اربعین حسینی نشست نقد و بررسی کتاب «پیاده‌روی اربعین، رسانه شیعه» را برگزار می‌کند. این کتاب نوشته حامد طالبی به بررسی قدرت رسانه‌ای پیاده‌روی اربعین و تاثیرگذاری آن در این زمینه پرداخته و آن را به عنوان یکی از رسانه‌های مهم برای معرفی نهضت امام حسین(ع) معرفی کرده است.

«پیاده‌روی اربعین، رسانه شیعه» روز شنبه در مراسمی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد و در خلاصه‌ای از آن می‌خوانیم: پیاده‌روی اربعین از جمله رویدادهای بزرگی است که همه ارزش‌های خبری مانند بزرگی، تازگی، مجاورت، دربرگیری، شگفتی و برخورد را با هم دارد. چنین ویژگی کم‌نظیری پیاده‌روی اربعین را به موضوعی بسیار قابل‌توجه در علوم خبری و ارتباطی تبدیل می‌کند.

در این جلسه نقد و بررسی حسین جودوی به عنوان منتقد و میثم رشیدی مهرآبادی به عنوان مجری حضور دارند. جلسه روز سه‌شنبه ۳۰ شهریورماه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ به میزبانی فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای تماشای زنده این جلسه که به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود به صفحه اینستاگرامی فرهنگسرا مراجعه کنند.

کد خبر 627850

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار