هفته گذشته شهرداری منطقه ۱۵ میزبان «سوده نجفی» عضو کمیسیون سلامت و محیط‌زیست شورای‌شهر تهران بود.

آموزش آنلاين

او در بازدید از بخش‌های مختلف این منطقه به محله‌های ابوذر، هاشم‌آباد، کیانشهر، مینابی و رضویه رفت و با همراهی مسئولان شهرداری منطقه و شورایاران به بررسی مسائل و مشکلات محله‌ها پرداخت. عضو کمیسیون سلامت و محیط‌زیست شورای‌شهر تهران در ابتدای ورود به منطقه ۱۵ با حضور در مقبره الشهدای بوستان امید ضمن فاتحه بر قبور شهدای گمنام در جریان توسعه و ساماندهی این محل قرار گرفت.

سوده نجفی در ادامه به منزل یکی از شهدای محله هاشم‌آباد، «محمدعلی صادقی» رفت و با پدر و مادر این شهید به گفت‌وگو نشست. وی همچنین به دیدار مادر شهیدان قاسمی که در بستر بیماری بود رفت. نجفی در ادامه به محل ایجاد ساختمان MRF کیانشهر رفت و با همراهی شورایاری این محله از این سوله در حال ساخت بازدید کرد. عضو کمیسیون سلامت و محیط‌زیست شورای‌شهر تهران در این بازدید به توجه ویژه اعضای شورای‌شهر به مناطق کم برخوردار و رعایت عدالت اجتماعی تأکید کرد.

در ادامه نجفی به محله‌های کم برخوردار و بافت فرسوده از جمله هاشم‌آباد، مینابی و رضویه رفت و همچنین به همراه شورایاران به بررسی مشکلات محله رضویه پرداخت. او در این بازدید تأکید کرد: «شورای ششم به مناطق کم برخوردار توجه ویژه دارد و و رعایت عدالت اجتماعی در محله‌ها از مهم‌ترین برنامه‌های این دوره شورای‌شهر است که امید داریم با همکاری و مشارکت شهروندان محقق شود.» نجفی در پایان از ایستگاه مترو در حال آماده‌سازی شهید رضایی در خط ۶ بازدید کرد.  
 

کد خبر 627833

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار