رئیس پلیس پیشگیری پایتخت درباره جزئیات حمله به سردبیر سایت مشرق‌نیوز توسط سلاح سرد توضیحاتی داد.

زورگیری

به گزارش همشهری‌آنلابن به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در خصوص خبری مبنی بر زورگیری از سردبیر مشرق‌نیوز گفت: موضوع مورد بررسی قرار گرفت و ماموران طبق دستور قضایی فردی را که آسیب‌دیده بود، به کلانتری دعوت کردند.

او ادامه داد: فرد مذکور در اظهارات خود اعلام کرد که روز چهارشنبه هنگام خروج از منزل متوجه دعوایی در بیرون از منزل می‌شود. بنابراین چند دقیقه‌ای تأمل کرده و صحنه را نگریسته و سپس به راه خود ادامه می‌دهد که در فاصله ۵۰ تا ۱۰۰ متر از محل درگیری احساس می‌کند که دو نفر سوار بر یک موتور از درگیری به سمت وی می‌آیند که احساس ترس کرده و اقدام به فرار می‌کند که به واسطه عدم توانایی در کنترل موتورسیکلت به زمین می‌خورد و آسیب می‌بیند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت افزود: فرد مضروب در اظهاراتش گفت که نفرات با دسته چاقو ضرباتی را به بازوی وی وارد می‌کنند که منجر به جراحت شدید از ناحیه بازو می‌شود.

سرهنگ موقوفه‌ای گفت: نامبرده پس از مراجعه به کلانتری به پزشک قانونی جهت تشخیص میزان دقیق آسیب‌دیدگی مراجعه می‌کند.

او با بیان این مطلب که بحث سرقت در این پرونده کاملا منتفی است خاطرنشان کرد: علت اینکه چرا این افراد از دعوا جدا شده و به سمت این شخص آمده‌اند در دست بررسی است. ضاربین هم تحت تعقیب قضایی و انتظامی قرار دارند.
 

کد خبر 627332

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار