پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۰
۰ نفر

قیمت انواع ارزهای شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازارهای تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

بیت کوین

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اعتراض در السالوادور به ارزهای رمزپایه به عنوان وجه قانونی ادامه دارد. هزاران نفر از معترضان در السالوادور به خیابان‌ها آمده اند و از معرفی بیت کوین به عنوان پول قانونی خشمگین شده‌اند.

رئیس جمهور نایب بوکل می‌گوید: این ارز رمزنگاری شده به سالوادورایی‌هایی که در خارج از کشور کار می‌کنند کمک می‌کند تا پول خود را به خانه بازگردانند.تظاهرکنندگان می‌ترسند که این امر باعث بی ثباتی و تورم در این کشور فقیر آمریکای لاتین شود.

برخی از معترضان یک دستگاه جدید بیت کوین را به آتش کشیدند، در حالی که برخی دیگر تابلوهایی با نوشته "Bukele Dictator" در دست داشتند.
هفته گذشته، السالوادور اولین کشوری بود که در کنار دلار آمریکا از ارز مجازی به عنوان وجه قانونی استفاده کرد.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود۹۰۸.۷ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۹.۷۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۲۷.۹ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۶۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

کاردانو

کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۹.۳۸ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۴۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارزهای دیجیتالی

 قیمت انواع ارزهای دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۲۵شهریور ۱۴۰۰

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین ۴۸,۲۸۳ ۱,۳۳۴,۲۶۸,۳۸۶
اتریوم ۳۶۴۰.۶ ۱۰۰,۵۳۲,۴۷۳
کاردانو ۲.۴۸ ۶۸,۴۸۲
بایننس کوین ۴۳۱.۶۸ ۱۱,۹۲۰,۴۸۶
تتر ۱ ۲۷,۶۲۳
ریپل ۱.۱۲ ۳.,۸۳۳
سولانا ۱۵۹.۱۵ ۴,۳۹۲,۸۸۴
پولکادات ۳۵.۹۲ ۹۹۲,۰۷۱

کد خبر 627097

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha