عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی در مجلس مسکوت نمی‌شود و ساماندهی فضای مجازی به طور جدی در مجلس پیگیری خواهد شد.

احمد راستینه

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از مهر، احمد راستینه، با اشاره به رد تقاضای لغو رسیدگی طبق اصل ۸۵ طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی در فضای مجازی از سوی نمایندگان مجلس، اظهار کرد: برخی از نمایندگان معتقد بودند که بهتر است طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مورد بحث و بررسی قرار گیرد و لذا تقاضا دادند که بررسی این طرح بر اساس اصل ۸۵ لغو شود که در صحن مجلس رأی نیاورد.

وی با بیان اینکه امروز فضای مجازی دیگر مجازی نیست بلکه حقیقی است، گفت: البته بنده از همان ابتدا معتقد بودم که با توجه به پیچیدگی‌های فراوانی که بحث فضای مجازی دارد و از آنجایی که باید موضوعات مختلفی را در این طرح لحاظ کنیم، بهتر است که طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی در فضای مجازی در یک کمیسیون مشترک بررسی شود که نمایندگان هم به همین موضوع رأی دادند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به اینکه رسیدگی به طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی بر اساس اصل ۸۵ در صحن علنی مجلس شورای اسلامی رأی آورده است، ما منتظر هستیم که هیئت رئیسه مجلس سازوکار کمیسیونی را که قرار است برای بررسی این طرح تشکیل شود، اعلام کند.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی در مجلس مسکوت نمی‌شود، این طرح به قوت خودش باقی است و ساماندهی فضای مجازی به طور جدی در مجلس پیگیری خواهد شد.

کد خبر 620188

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار