مهنوش مرادی، یکی از دوستان نزدیک ارشا اقدسی که این روزها همراه خانواده او در لبنان به سر می‌برد، با تکذیب خبر درگذشت ارشا که دوباره منتشر شده است، تاکید کرد: ارشا زنده است. تا زمانی که نفس می‌کشد، زنده است! تا زمانی که یک درصد امید به زندگی او داریم، زنده است.

ارشا اقدسی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، مهنوش مرادی، از دوستان نزدیک ارشا اقدسی و عوض تیم بدلکاری ایران که این روزها همراه با خانواده ارشا در لبنان به سر می‌برد، درباره انتشار شایعات مکرری که درباره درگذشت ارشا اقدسی منتشر شده، گفت: این شایعه‌پردازی‌ها بیشتر از وضعیت ارشا، حال خانواده و دوستان او را دگرگون می کند. این شایعه‌ها روزی هزار بار ما را می‌کشد و زنده می‌کند.

 او گفت: هرچند از نظر خیلی‌ها یک درصد امید برای زنده ماندن ارشا خیلی ناچیز است ولی برای ما یک دنیاست. مادر او به همین یک درصد امید منتظر معجزه است که فرزندش به زندگی برگردد.

مرادی گفت: از بیمارستان ارشا تا محل اقامت ما ۳ دقیقه فاصله است. چگونه ممکن است که ما از حال او خبر نداشته باشیم ولی کسانی از آن سر دنیا بیشتر از ما در جریان حال و روز او باشند؟!

او ادامه داد: ظاهرا کسی که این شایعه اخیر را منتشر کرده، یک بدلکار است ولی او در آمریکا زندگی می کند و دلیلی ندارد که چون یک بدلکار ایرانی است، حتما از حال ارشا باخبر باشد.     

او تاکید کرد: ما برای این یک درصد امید می‌جنگیم و امیدواریم معجره‌ای رخ بدهد.

ارشا اقدسی بدلکار و بازیگر ایرانی که اخیرا برای همکاری با یک پروژه سینمایی خارجی در لبنان به سر می برد، روز چهارشنبه ششم مرداد دچار حادثه ای جدی شد و از ناحیه مغز آسیب دید. او به بیمارستانی در بیروت انتقال داده و به صلاحدید پزشکان به خواب مصنوعی برده شد. قرار بود دیروز دوشنبه تحت عمل جراحی قرار بگیرد ولی از آنجاکه علایم حیاتی‌اش پایین آمده، پزشکان دست نگه داشتند تا به شرایط ثابتی برسد.

به دنبال این وضعیت، مادر این بدلکار در ویدیویی از مردم خواست برای زنده ماندن پسر جوانش که تنها یک درصد شانس زنده ماندن دارد، دعا کنند ولی بعضی از مردم به جای دعا کردن، دنبال شایعه‌پردازی هستند. در حال حاضر شرایط ارشا اقدسی همچون قبل است.

ارشا اقدسی بدلکار و بازیگر سینما و تلویزیون ایران که در چند پروژه نمایشی هم حضور داشته، متولد سال ۱۳۶۱ است.

کد خبر 618830

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار