خبرهای رسیده از لبنان حاکی از آن است که روز شنبه ارشا اقدسی، بدلکار کشورمان که در جریان فیلمبرداری یک فیلم سینمایی دچار مصدومیت شدیدی شده است تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت.

ارشا اقدسی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه همشهری، ارشا اقدسی، چهره نام آشنای بدلکاری در سینمای کشورمان از ۳ هفته قبل برای حضور در یک فیلم سینمایی تونسی که در لبنان فیلمبرداری می‌شد راهی این کشور شد. قرار بود او در این فیلم در چند صحنه خطرناک به‌عنوان بدلکار هنرنمایی کند. بعد از انجام مقدمات، صحنه‌های مربوط به ارشا از چند روز قبل آغاز شد تا اینکه روز چهارشنبه، ۶ مرداد نوبت به فیلمبرداری صحنه‌ای رسید که قرار بود ارشا در آن یک خودرو را واژگون کند. بدلکار جوان کشورمان بعد از کنترل چند باره همه تجهیزات سوار خودرواش شد و با اعلام کارگردان فیلمبرداری آغاز شد. ارشا سوار بر خودرو مسیر از پیش تعیین شده را طی کرد اما هنگام واژگون شدن خودرو ناگهان دچار حادثه شد. همان لحظه بود که فیلمبرداری متوقف شد و تیم امداد و نجات خود را به ارشا رساند. او در خودرواش بیهوش شده و شواهد نشان می‌داد دچار مصدومیت سنگینی شده است. در این شرایط بود که او در کمترین زمان ممکن به بیمارستانی در بیروت منتقل شد و تحت مداوا قرار گرفت.

مهوش مرادی، یکی از اعضای گروه بدلکاری ارشا اقدسی درباره جزئیات این حادثه به همشهری می‌گوید: ارشا برای این پروژه از ۳ هفته قبل به تنهایی به بیروت سفر کرده بود. در این چند روز صحنه‌های زیادی مربوط به بدلکاری فیلمبرداری شده و روز چهارشنبه ارشا باید یک ماشین را چپ می‌کرد که دچار حادثه شد.

این همکار ارشا اقدسی درباره آخرین وضعیت سلامتی او گفت: در این چند روز ارشا شرایط سختی را گذرانده است اما به‌تدریج وضعیت او بهتر شده است. بنابر تشخیص پزشکان او به کمای مصنوعی رفته تا اقدامات درمانی مؤثر رویش انجام و برای جراحی آماده شود. قرار است ارشا امروز (دوشنبه) تحت عمل جراحی مهمی قرار بگیرد و آنطور که تلفنی از لبنان خبر گرفتم وضعیت او پایدار است، ریه‌هایش رو به بهبودی است، آسیب‌دیدگی مهره‌های کمرش جدی نیست اما یکی از ۳ مهره‌ای که در گردنش شکسته حساس است.

مرادی که امروز (دوشنبه) راهی لبنان می‌شود درباره جزئیات حادثه نیز گفت: ارشا با وجود شجاعت و جسارتی که در انجام صحنه‌های اکشن دارد اما همیشه نکات ایمنی را به خوبی رعایت و همه‌چیز را چند مرتبه کنترل می‌کند. این مرتبه هم حتما او همه نکات را رعایت کرده است اما چون هیچ‌یک از اعضای گروه همراه او نبود ما از جزئیات حادثه اطلاعات دقیقی نداریم و برایمان سلامتی او در اولویت قرار دارد و از همه درخواست می‌کنم برای او دعا کنند.

کد خبر 618206

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 3
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • مهزیار IR ۱۵:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
    6 0
    خدا شفای خیرش بده

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار