همشهری آنلاین: ورزشکاران معلول، جانباز، نابینا و کم بینای ایرانی توانستند 86 سهمیه ورودی پارالمپیک 2008 پکن را کسب کنند با این وجود کاروان ایران با 74 ورزشکار راهی پکن می شود.

 جدول زمان‌بندی رقابت ورزشکاران ایران در بازی‌های پارالمپیک در پکن:

(تمام زمان‌ها به وقت محلی است)

روز اول، 16 شهریور
مراسم افتتاحیه بازی‌ها

روز دوم، یکشنبه: 17 شهریور
ساعت 9 تا 10 و 45 دقیقه: بسکتبال با ویلچر ایران - روسیه
ساعت 11 و 30 دقیقه: والیبال نشسته ایران - چین
ساعت 12 تا 15 جودو
وزن 60 کیلوگرم سعید رحمتی
وزن 66 کیلوگرم: رضا گل‌محمدی
ساعت 16: تنیس روی میز ، نرگس خزایی (مقدماتی)
ساعت 17: گلبال، ایران - کانادا
ساعت 17: تیراندازی، بهمن کریمی (مقدماتی)
ساعت 18: تنیس روی میز، فروغ بختیاری (مقدماتی)

روز سوم، دوشنبه 18 شهریور
ساعت 11 و 20 دقیقه: تنیس روی میز، نرگس خزایی (دور دوم)
ساعت 12 تا 15 و 30 دقیقه: جودو، وزن 73 عباس موسی‌پور، وزن 81 سید امیرحسین نتاج
ساعت 13 و 30 دقیقه تا 14 و 45 دقیقه: فوتبال هفت نفره، ایران - ایرلند
ساعت 15 و 30 دقیقه تا 17 و 15 دقیقه: بسکتبال با ویلچر، ایران - سوئد
ساعت 15 و 30 دقیقه: والیبال نشسته،‌ایران - برزیل
ساعت 16 و 40 دقیقه: تنیس روی میز، فروغ بختیاری (دور دوم)
ساعت 17: دوومیدانی، فاطمه منتظری و محسن کائدی (مقدماتی)
ساعت 18 و 40 دقیقه: تنیس روی میز، نرگس خزایی (دور دوم)
ساعت 18 و 40 دقیقه: تیراندازی، نیره عاکف و سید رمضان صالح‌نژاد (مقدماتی)
ساعت 20: گلبال، ایران - برزیل

روز چهارم، سه‌شنبه 19 شهریور
ساعت 10 تا 11 و 45 دقیقه: بسکتبال با ویلچر: ایران - ژاپن
ساعت 11 و 30 دقیقه: والیبال نشسته، ایران - مصر
ساعت 12: دوومیدانی: فاطمه منتظری و علی الهی، علی‌محمد یاری، جواد هردانی (مقدماتی)
ساعت 14: وزنه‌برداری: مرتضی دشتی
ساعت 17: گلبال:‌ایران - سوئد
جودو: وزن 100+ کیلوگرم حمزه ندری

روز پنجم، چهارشنبه 20 شهریور
ساعت 9 تا 10 و 45 دقیقه: بسکتبال با ویلچر، ایران - آلمان
ساعت 9 تا 10 و 15 دقیقه: فوتبال هفت نفره، ایران - انگلستان
ساعت 10: د وومیدانی، آقایان محمدرضا میرزایی، مهرداد کرم‌زاده و مهدی اصغری
ساعت 10: گلبال، ایران - آمریکا

روز ششم، پنج‌شنبه 21 شهریور
ساعت 16 و 15 دقیقه تا 18: بسکتبال با ویلچر، ایران - کانادا
ساعت 17: تیراندازی، سیدرمضان صالح‌نژاد (دور دوم)
ساعت 17: وزنه‌برداری، غلامحسین چلتوک کار و حمزه محمدی
ساعت 20: گلبال، ایران - چین
دوومیدانی: علی الهی، فینال پنج هزار متر، مقدماتی 10 هزار متر

روز هفتم، جمعه 22 شهریور
ساعت 13 و 30 دقیقه تا 14 و 45 دقیقه: فوتبال هفت نفره، ایران - اوکراین
دوومیدانی آقایان مهدی مرادی، سیامک فرج‌زاده، جلال خاک‌زادیه
ساعت 17: تیراندازی، نیره عاکف، بهمن کریمی و رمضان صالح‌نژاد

روز هشتم، شنبه 23 شهریور
وزنه‌برداری، هادی حسینی

روز نهم، یک‌شنبه 24 شهریور
وزنه‌برداری، مجید فرزین
دوومیدانی جواد هردانی، مهرداد کرم‌زاده، علی الهی

 روز دهم، دوشنبه 25 شهریور
وزنه برداری، مجید بافنده صداقتی
دوومیدانی، عبدالرضا جوکار، جلیل باقری و فرزاد سپهوند

روز یازدهم، سه‌شنبه 26 شهریور
وزنه‌برداری، علی صادق‌زاده و کاظم رجبی

روز دوازدهم، چهارشنبه 27 مرداد
مراسم اختتامیه

پس از کلاس‌بندی‌ها در پارالمپیک پکن که یک هفته پیش از شروع بازی‌ها برگزار می‌شود، ‌برنامه‌ رقابت چند تن دیگر از دوومیدانی کاران مشخص خواهد شد.

کد خبر 61831

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار