جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت: برخورد با تخلفاتی نظیر سرعت و سبقت اقدامی برای پیشگیری از تصادفات است و کارکنان پلیس راهور تهران تمام سعی خود را برای کاهش تصادفات انجام خواهند داد.

جریمه پلیس بزرگراه

به گزارش همشهری‌انلاین به نقل از مهر، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی‌پور جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با توجه به اینکه بیشترین عامل تصادفات سنگین در خیابان‌ها و معابر بزرگراهی، رانندگی تهاجمی (سرعت، لایی‌کشی، حرکات مارپیچ و …) است پلیس راهور تهران بزرگ طرح تشدید برخورد با تخلفات حادثه‌ساز سرعت و سبقت را در دستور کار ویژه خود قرار داده است.

وی افزود: طرح برخورد با این تخلف توسط یگان نامحسوس و محسوس پلیس راهور تهران بزرگ هم‌اکنون در شهر تهران در حال انجام است و با مرتکبان طبق قانون برخورد خواهد شد.

جانشین پلیس راهور فاتب ادامه داد: پس از تشکیل کارگروه‌هایی به ریاست سردار حمیدی، رئیس پلیس راهور فاتب مقرر شد طرح برخورد با تخلفات حادثه‌ساز که ریشه اصلی حوادث رانندگی است در دستور کار ویژه قرار گیرد.

وی گفت: برخورد با تخلفاتی نظیر سرعت و سبقت اقدامی برای پیشگیری از تصادفات است و کارکنان پلیس راهور تهران تمام سعی خود را برای کاهش تصادفات انجام خواهند داد.

جانشین پلیس راهور فاتب پلیس از رانندگان خواست با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، به کاهش تصادفات کمک کنند و از سرعت و سبقت در معابر خلوت جدا بپرهیزند.

کد خبر 617313

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار