نماینده خمینی‌شهر در مجلس با اشاره به گرانی‌های اخیر کالاهای اساسی، خواستار ورود دادستانی و نهادهای امنیتی به این موضوع شد.

نقدعلی

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از فارس، حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی نماینده خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی  درباره شائبه‌های مختلف درباره گرانی‌های اخیر در روزهای پایانی دولت حسن روحانی اظهار کرد: تصمیمات خلق‌الساعه و دقیقه ۹۰ بخش‌های مختلف دولت بار گرانی‌ اجناس و کالاها که حتی تعداد زیادی از آنها از کارشناسی لازم برخوردار نیست در راستای برهم ریختن نظم و آرامش جامعه دنبال می‌شود و به نظر می‌رسد عده‌ای می‌کوشند مدیران دولت آیت‌الله رئیسی پیش از آغاز فعالیت‌شان با اضطراب کارشان را آغاز کنند.

نماینده خمینی‌شهر در مجلس اظهار کرد: مردم، حسن روحانی و دولتش را کاملاً شناخته‌اند و قطعاً امید زیادی به دولت سیزدهم دارند و همگان هم می‌دانند تلاش‌های معدود افرادی که با مردم فاصله زیادی در دولت دوازدهم دارند نمی‌توانند آرامش جامعه را به هم بریزند.

نقدعلی عنوان کرد: مردم بایستی صبوری کرده و چند روز پایانی دولت حسن روحانی را هم تحمل کنند که ان‌شاءالله خداوند راه فرج را مقابل مردم ایجاد خواهد کرد.

وی افزود: به نظر می‌رسد که بایستی نهادهای نظارتی، امنیتی و قضایی و اطلاعاتی ضمن افزایش هوشیاری‌های لازم در اثر گرانی‌های اخیر که در پایان روزهای پایانی عمر دولت دوازدهم و آغاز فعالیت دولت سیزدهم‌ از سوی عده‌ای دنبال شده و اجرا می‌شود را رصد کرده و مانع آن شوند. همچنین به نظر می‌رسد که بایستی گزارش‌های لازم از تأثیرات گرانی‌های اجناس و کالاها که در ابتدای سال ۱۴۰۰ اعمال شد هم تهیه شود و اگر گرانی‌های اخیر امکان لغو مجوز در دولت آتی را دارد مورد بررسی قرار گیرد.

کد خبر 616552

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار