کارت هوشمند راننده مقصر حادثه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران به طور دائم لغو شد و راننده مذکور دیگر مجاز به رانندگی در بخش حمل و نقل عمومی جاده‌ای نخواهد بود.

واژگونی اتوبوس خبرنگاران

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، فرهاد صالحیان مدیرکل آمار، ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اظهار کرد: در پی وقوع سانحه دلخراش واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در استان آذربایجان غربی که منجر به درگذشت ۲ تن از فعالان شریف رسانه (خبرگزاری‌های ایسنا و ایرنا) در حوزه محیط زیست شد، صبح امروز سوم تیرماه کمیسیون ماده ۱۱ رسیدگی به تخلفات رانندگان بخش حمل و نقل جاده‌ای به صورت فوق‌العاده در این سازمان برگزار شد.

وی افزود: اعضای کمیسیون مذکور با ملاحظه مفاد گزارش که متضمن تخلف فاحش و غیرقابل اغماض راننده اتوبوس مبنی بر عدم رعایت قوانین و مقررات حمل و نقل جاده‌ای نظیر دریافت سند حمل و کنترل‌های قبل از سفر، منتهی به فوت و جرح خبرنگاران میهن عزیزمان شده است؛ مقرر کردند کارت هوشمند راننده مقصر حادثه واژگونی وسیله نقلیه به‌طور دائم لغو شود و راننده مذکور دیگر مجاز به رانندگی در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای نخواهد بود.

روز ۲ تیرماه یک دستگاه اتوبوس اسکانیا حامل تعدادی از خبرنگاران فعال محیط زیست به علت ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه، واژگون شد. در این حادثه ۲ تن از خبرنگاران فوت کردند و ۲۱ نفر دیگر مصدوم شدند. 

کد خبر 609970

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار جامعه

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار