عباس عبدی روزنامه نگار و فعال سیاسی اصلاح‌طلب و عطاء الله مهاجرانی وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی به یادداشت توهین آمیز کیانوش جهانپور، سخنگوی سازمان غذا و دارو واکنش نشان دادند

کیانوش جهانپور

به گزارش همشهری‌آنلاین، عبدی طی پیامی در توییتر نوشت: «حتی  اگر بتوان فرض کرد که تصادفات و نبودن واکسن و... ناشی از قصور وکوتاهی یا موانعی خارج از اراده باشد، ولی زشتی کلام مسئولین، آگاهانه و مصداقی از تقصیر آنان است. اگر آقای روحانی دستور اخراج این مقام وزارت بهداشت و درمان را ندهد، رفتارش متوجه کلیت دولت اوست.»

در همین زمینه، مهاجرانی، هم نوشت: «دولت در برکناری سخنگوی بی صلاحیت ناخوش آواز، نبایست یک دقیقه هم تأخیر کند. اگر در اداره امور  ناتوانید، درست سخن گفتن که هزینه ای و توانایی ویژه ای نیاز ندارد.»

گفتنی است؛ یادداشت توهین‌آمیز کیانوش جهانپور، سخنگوی سازمان غذا و دارو از روز گذشته تاکنون واکنش ها و انتقادات گسترده ای را به دنبال داشته است. سخنگوی سازمان غذا و دارو در توییتی نوشته بود: «-آسترزنکا مورد تایید WHO است چرا نمی آورید؟ آسترزنکا مرجوعی برخی کشورها است چرا می آورید؟ مجوز بدهید آسترزنکا بیاوریم برای کارگران، 250 هزار تومان، هزینه را کارفرما می‌دهد! بعد:چرا آسترزنکا3 دلار! است و واکسن ایرانی 8 دلار؟ مرحوم شریعتی بخطا جای دگر درپی پفیوزان تاریخ می‌گشت.» 

کد خبر 609951

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار