استاندار تهران گفت: درباره قطعی برق در شعب اخذ رأی نگرانی وجود دارد و اگر نیاز است از پنجشنبه عصر فعالیت‌های صنعتی را تعطیل کنیم تا دچار قطعی برق نشویم.

انوشیروان محسنی بندپی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در جلسه ستاد انتخابات استان تهران اظهار کرد: مباحث مختلفی امروز در جلسه بیان شد. از ۲۷ فرآیند ۲۵ فرآیند انتخابات به صورت الکترونیکی است که نشان‌دهنده سرعت، دقت و شفافیت کار با استقرار دستگاه‌های احراز هویت صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: در حوزه فناوری اطلاعات وزارت کشور تحول خوبی به وجود آمده و ما جهش و ابتکار عمل مناسبی در بحث آی‌تی داشته‌ایم. درباره قطعی برق در شعبات اخذ رأی نگرانی وجود دارد و اگر نیاز است، از پنجشنبه عصر فعالیت‌ واحدهای صنعتی را تعطیل کنیم تا دچار قطعی برق نشویم. از همه دستگاه‌های خدمات‌رسان هم خواسته‌ایم که تمام توان و ظرفیت خود را به کار گیرند.

وی بیان کرد: شعب یک ساعت زودتر کار خود را شروع می‌کنند و از ساعت ۷ صبح تا ۲ بامداد رأی‌گیری انجام خواهد شد. تهران ویژگی‌های خاص خود را دارد، تعرفه‌ها خیلی بیشتر از نیاز در اختیار قرار گرفته و نباید در شعبه‌ای دچار کمبود تعرفه شویم.

استاندار تهران گفت: در این دوره شعب افزایش پیدا کرده و برای بیماران کرونایی که در قرنطینه هستند باید شعبه‌های سیار را افزایش دهیم. در این زمینه هم ۴۰۰ شعبه سیار در تهران تعبیه شده است.

وی تصریح کرد: بحث حملات سایبری مطرح شده که این ظرفیت و توان در حوزه‌های آی‌تی وجود دارد که در حد امکان این حملات خنثی شود. برای تامین امنیت انتخابات جلسات متعددی در غرب، شرق و شهر تهران برگزار شد که نیروهای انتظامی آمادگی کامل را برای ایجاد امنیت داشته باشند. درباره رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز در این جلسه مباحثی مطرح شد.

کد خبر 606662

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار