محسن رضایی بعد از ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری گفت: اقتصاد پادگان یا دادگاه نیست؛ اما جای فلسفه‌بافی هم نیست.

محسن رضایی

به گزارش همشهری‌آنلاین، رضایی افزود: اقتصاد از فلسفه‌بافی آسیب جدی دیده است. اقتصاد یک علم است اما متاسفانه علم اقتصادی ندارند. تکرار دولت‌های گذشته سم مهلک برای ملت ایران است.

وی ادامه داد: آقایانی که این چند روز آمدند از فساد گفتند، ولی چرا سهم خودشان از این فساد و تبعیض را نگفتند؟

رضایی گفت: امروز روز شعار دادن نیست، روز عمل کردن است. امروز، لیلة‌القدر ایران است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: صندوق جبران ضرر مالباختگان بورس تشکیل می دهیم. آمده ایم سپر مردم شویم نه این که مردم را سپر خود کنیم.

وی گفت: این روزها بسیاری اینجا آمدند؛ عده‌ای گفتند نه چکش و نه کلید ؛ عده‌ای زدند زیر گریه؛ پس شماها کجا بودید ؟ شما مسبب این وضعیت هستید. بسیاری از کسانی که اینجا آمدند و حرف زدند یک تراژدی بود با نمایشنامه کمدی.  اشاره محسن رضایی به توئیت علی لاریجانی پس از ثبت نام و بیانیه همراه با بغض اسحاق جهانگیری بود.

وی افزود: ۵۰ سال است که رشد اقتصادی پایین است، تورم و بیکاری داریم این وضعیت نباید ادامه یابد ادامه این روند خیانت است و ما برنامه‌هایی در نظر گرفتیم تا ثبات اقتصادی را برگردانیم. معیشت برای ما اولین نگرانی است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اقدامات لازم در حوزه سیاست خارجی عنوان کرد: ارتقای جایگاه ایران در منطقه برای ما مهم است. در نظر داریم، در جنوب غربی ۲۵ کشور را با ایران متحد کنیم؛ صلح و امنیت و برادری را تثبیت کنیم که نیازی به ورود کشورهای دیگر به این منطقه نباشد. سیاسیت همسایگی برای ما مهم است.

رضایی با بیان اینکه یکی از معناهای نه شرقی و نه غربی، توازن است، گفت: افتادن به دام هر یک از این کشورها برای ما مهم است. در این روزها، کسانی که آمدند اینجا که خودشان مسبب مشکلات کشور بودند و چه تراژدی کمدین واری را ایجاد کردند و یک عده آمدند اینجا و زیر گریه زدند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به نفع آقای رئیسی کنار می‌روید، گفت: جبهه انقلاب با قدرت در این انتخابات وارد شده و با قدرت ادامه می‌دهد و آنچه برای مهم است رای مردم است. رای مردم است که تعیین می‌کند چه کسی رئیس جمهور شود و دیگر مثل گذشته پرده پوشی نمی‌کنیم و صادقانه همه چیز را به مردم خواهیم گفت تا یک انتخابات موثر و باشکوه در همین ایام کرونا داشته باشیم و دولتی پاسخگو و کارآمد شکل دهیم.

کد خبر 601249

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار