حجت‌الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی در پیامی به اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس، تأکید کرد: اینجانب وظیفه خود می‌دانم ضمن یادآوری اهتمام ویژه امام خمینی(س) نسبت به قدس شریف و با ابراز احترام ویژه خود نسبت به برادران و خواهران مجاهد در فلسطین اشغالی، خود را در آلام و مصائب ملت قهرمان فلسطین شریک بدانم.

سید حسن خمینی

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از جماران، متن پیام حجت‌الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی بدین شرح است:

باسمه تعالی

برادر مجاهد آقای اسماعیل هنیه

جنایات رژیم صهیونیستی در حق زنان و کودکان ملت قهرمان فلسطین، در سرزمین‌های اشغالی دل هر آزاده‌ای را به درد می‌آورد. 

شهادت برادران و خواهران ما توسط دژخیمان اشغالگر، بی‌تردید خون ملت‌های مسلمان و آزادی‌خواهان را به جوش آورده و عزم آن‌ها را با همت شما همراه می‌کند. 

اینجانب وظیفه خود می‌دانم ضمن یادآوری اهتمام ویژه امام خمینی(س) نسبت به قدس شریف و با ابراز احترام ویژه خود نسبت به برادران و خواهران مجاهد در فلسطین اشغالی، خود را در آلام و مصائب ملت قهرمان فلسطین شریک بدانم و از خدای متعال عاجزانه بخواهم تا شرایطی فراهم آورد که در کنار شما به ستیز با سردمداران کفر و نفاق مشغول شوم. یا لیتنا کنا معکم!

امروز بیش از هر زمان دیگر ملت‌های مسلمان به وجود فرزندانی چون شما افتخار می‌کنند و از سران خائن کشورهای عربی که داعیه مسلمانی دارند و شریک جنایت صهیونیست‌ها هستند ابراز انزجار می‌کنند. 

ما با ابراز تعظیم در برابر فداکاری‌های زنان و مردان و کودکان فلسطین و ایمانی راسخ به وعده الهی، صبح آزادی را انتظار می‌کشیم. الیس الصبح بقریب. 

إِذا الشَّعْبُ یوماً أرادَ الحیاةَ

فلا بُدَّ أنْ یَسْتَجیبَ القدرْ

ولا بُدَّ للَّیْلِ أنْ ینجلی

ولا بُدَّ للقیدِ أن یَنْکَسِرْ

برادرتان، سیدحسن خمینی

کد خبر 600946

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار