شهردار تهران با بیان اینکه نظارت فنی واکسیناسیون به شرکت شهر سالم سپرده شده است، از ابلاغ پروتکل تزریق واکسن در روزهای آینده خبر داد.

حناچی

به گزارش همشهری آنلاین، پیروز حناچی که امروز برای توضیحاتی درباره ماجرای تخلف در واکسیناسیون پاکبانان منطقه 6 به شورای شهر پایتخت آمده بود بعد از توضیحاتش به برخی سوالات اعضای شورا پاسخ داد.

او درباره واکسیناسیون رانندگان تاکسی گفت: تلفات زیادی در بخش تاکسیرانی در مواجهه با کرونا وجود داشت که متاسفانه در دستورالعمل لحاظ نشده بود.

شهردار تهران با بیان اینکه تا کنون بیش از ۲۴۰ نفر از تاکسیرانان به دلیل ابتلا به کرونا فوت کرده اند،تصریح کرد: واکسیناسیون راننده‌های تاکسی در حال پیگیری است.

شهردار تهران در پاسخ به سوال دیگری درباره اینکه برخی از مناطق هنوز واکسن دریافت نکرده اند، گفت:مناطق مختلف تهران بین سه دانشگاه شهید بهشتی، ایران و علوم پزشکی تهران توزیع شده که شیوه توزیع واکسن در این دانشگاه ها متفاوت است.

حناچی گفت :نظارت فنی واکسیناسیون به شرکت شهر سالم سپرده شده است. دیروز نیز در ستاد ملی کرونا به دلیل برخورد با خاطیان و پیگیری جدی انحراف ونیز همکاری در زمینه طرح ترافیک در دو هفته تعطیلی تهران از شهردای تهران قدردانی شد.

کد خبر 598634

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار