همزمان با روزهای پایانی سال ۹۹، شهرداری منطقه ۶ تهران اعلام کرد حوزه‌های شهرسازی و مالی این منطقه تا پایان امسال در روزهای پنجشنبه و جمعه هم آماده خدمت‌رسانی به شهروندان هستند.

ساختمان شهرداری منطقه ۶

به گزارش همشهری آنلاین، پرونده‌های شهرسازی در حوزه گواهی‌های ساختمانی و همچنین حساب و کتاب پیمانکاران حوزه مرتبط با خدمات شهری از جمله مواردی است که ذی‌نفعان آنها پیگیر هستند تا تعیین‌تکلیف درخواست‌ها و مطالبات‌شان به تعطیلات طولانی نوروزی برخورد نکند و پرونده آنها در روزهای پایانی سال بسته شود.

بر این اساس، روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ تهران اعلام کرد: با توجه به تاکید شهردار منطقه ۶ و اعتقاد مدیران منطقه در خصوص ضرورت خدمت‌رسانی به موقع و سریع به شهروندان در روزهای پایانی سال، به اطلاع می‌رساند همکاران در معاونت شهرسازی و ادارات حسابداری و درآمد این منطقه شهرداری تهران، تا پایان سال ۱۳۹۹ در روزهای پنج‌شنبه و جمعه آماده خدمت‌رسانی به شهروندان هستند.

همچنین خدمات شهری در حوزه نگهداشت شهر و آماده‌سازی شهر به منظور استقبال از بهار ۱۴۰۰ توسط معاونت خدمات شهری و نواحی شش گانه این منطقه مرکزی تهران در روزهای تعطیل، بدون وقفه در حال اجرا است.

کد خبر 588828

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار