تمهیدات ترافیکی آخر سال در مسیرهای منتهی به بهشت زهرا (س)، در نشست مشترک پلیس راهور با مسوولان بهشت زهرا بررسی شد.

ترافيك بهشت زهرا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، سرهنگ موسوی‌پور، جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با حضور در سازمان بهشت زهرا(س) در خصوص روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ و چگونگی برنامه‌ریزی و تعیین تکلیف با توجه به شرایط کرونایی کشور، با سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) دیدار و گفتگو کرد.

سرهنگ موسوی‌پور در این نشست که با حضور روسای کلانتری‌ها و مراکز پلیس راهور تهران بزرگ در سازمان بهشت زهرا(س) برگزار شد، گفت: امسال با توجه به تجربه موفق سال گذشته سازمان بهشت زهرا(س)، پیش‌بینی‌های لازم صورت گرفته و با همکاری فشرده‌ای که بین دو مجموعه پلیس راهور و بهشت زهرا(س) در سال‌های اخیر تعریف شده است، در صدد ایجاد حداقل محدودیت‌ها با سطح بالای رضایتمندی شهروندان هستیم.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ با ارزشمند خواندن همکاری تنگاتنگ پلیس و مدیریت سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) به ویژه در سال‌های اخیر در پنج‌شنبه و جمعه‌ پایان سال، گفت: این هماهنگی‌ها و همدلی‌ها در نهایت به نفع شهروندان است و مدیریت بهشت زهرا(س)، تسهیل تردد و دسترسی همراه با آرامش شهروندان را برای روزهای پایانی سال، هدف اصلی خود تعریف کرده است.

سعید خال، مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) نیز با اشاره به همکاری پلیس راهور تهران بزرگ و شهرداری تهران به ویژه سازمان بهشت زهرا(س) در سال‌های اخیر، گفت: ما با تمام وجود به زحمات پلیس اذعان داریم و می‌دانیم که همکاری با پلیس موجب خدمت صادقانه و کسب رضایتمندی شهروندان خواهد بود.

وی گفت: تجربه موفق سال گذشته و اطلاع‌رسانی به موقع و همکاری گسترده و بی‌نظیر مردم در روزهای پایانی سال ۱۳۹۸ که در حافظه تاریخی بهشت زهرا(س) ثبت و ضبط شد، نشان داد که رفتار و عملکرد صادقانه با مردم حتما پاسخ می‌دهد و شهروندان نیز در مواقعی که لازم است، همکاری می‌کنند.

به گفته مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س)، مجهز شدن همه راه‌های ارتباطی در سازمان بهشت زهرا(س) به تابلوهای اطلاع‌رسانی و دوربین‌های مدار بسته هوشمند، و اهتمام ویژه در حوزه هوشمندسازی در سال‌های اخیر نشان از ضرورت دغدغه‌مندی مدیریت بهشت زهرا(س) در خصوص تدابیر ترافیکی در این محدوده حساس دارد.

کد خبر 581596
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار