۴ هزار و ۲۵۶ قطعه زمین برای اجرای این طرح مسکن ملی در استان فارس آماده شده است.

مسكن

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس با اشاره به استقبال متقاضیان طرح مسکن ملی در فارس به ویژه در مناطق جنوبی استان گفت: تاکنون ۲۲ هزار و ۱۸۶ نفر برای مشارکت در این طرح نام نویسی کرده‌اند و شمار متقاضیانی که تأیید نهایی شده‌اند، پنج هزار ۹۸۷ نفر است.

عطا الله زمانی اظهار کرد: با مشارکت بنیاد مسکن، یک هزار و ۱۴۳ نفر در قالب طرح مسکن ملی در بانک‌های عامل مبادرت به افتتاح حساب کرده و ۲ هزار و ۷۷۷ نفر از متقاضیان نیز آورده خود را واریز کرده‌اند.

وی اضافه کرد: میزان آورده متقاضیان طرح مسکن اقدام ملی در این استان تاکنون یک هزار و ۱۶۶ میلیون ریال و برای ۸۱ واحد پروانه ساخت صادر شده است.

به گفته زمانی کار پی‌کنی برای ۵۷ واحد آغاز شده، ۵۷ واحد در مرحله اجرای اسکلت  و سایر عملیات زیرساخت نیز با پیشرفت مناسبی در حال اجراست.

وی با برشمردن مزایای اجرای طرح اقدام ملی و حمایت دولت از این طرح گفت: شهرستان‌های لارستان، اوز، گراش، خنج و دیگر شهرهای جنوب استان فارس با استقبال کم نظیری مواجه شد.

مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس ادامه داد: در طرح مسکن ملی که در شهرستان‌های جنوب فارس قرعه کشی و نام نویسی آن انجام شده، روند قرعه کشی و سرعت عمل واریز وجه متقاضیان به نحو شایسته‌ای صورت گرفته است و این موضوع نشان دهنده شاخص کیفی اجرای این طرح در جنوب استان فارس است.

کد خبر 581281

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار