کارکنان سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج، مرکز کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز شنبه در اعتراض به ۱۱ ماه حقوق معوقه خود تجمع و در این سازمان را قفل کردند.

تجمع در یاسوج

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، سفره کارکنان سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج به خاطر ۱۱ ماه حقوقی که معوق مانده در این روزهای کرونایی خالی‌تر از همیشه شده و کارکنان این سازمان امروز شنبه چهارم بهمن‌ماه برای رفع این بی‌پولی دست به اعتراض زدند و در ورودی سازمان را قفل کردند و تلاش‌های معاون مالی شهرداری یاسوج برای باز کردن در بی‌نتیجه ماند.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج در این زمینه گفت: حقوق فروردین ماه کارکنان این سازمان پرداخت شد، اما مابقی هنوز مانده و به علت بدهی گذشته و مشکلات شهرداری همچنان معوق هستند و پرداخت نشده است. خواسته کارکنان سازمان حمل و نقل بار و مسافر بحق است، اما قفل کردن در سازمان درست نیست.

ضرغام خلقی‌پور با بیان اینکه از اسفند ماه ۹۸ تاکنون در شرایط کرونایی ۳۶ دستگاه اتوبوس این سازمان تعطیل و بدون فعالیت بودند و به همین دلیل با مشکلات زیای مواجه شدیم اظهارکرد: با وجود پیگیری‌های صورت‌گرفته برای پرداخت حقوق معوقه ۱۱ ماهه کارکنان سازمان به جایی نرسیده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: حدود ۸ نیروی رسمی داریم که شهرداری حقوق این تعداد را به‌روز پرداخت می‌کند، اما ۲۸ نفر نیروی شرکتی داریم که تاکنون حقوق دریافت نکرده‌اند.

کد خبر 580664

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار