۲ موتورسوارناشناس در تاریکی شب از پشت به یک مرد و برادرزاده‌اش حمله کردند و با ضربات چاقو یکی از آنها را به قتل رساندند.

قتل

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از رکنا، ساعت ٢١ شامگاه جمعه دوازدهم دی‌ماه اهالی خیابانی در محله نواب صدای فریادهای مردی را شنیدند که درخواست کمک می‌کرد. شاهدان در تاریکی شب دو نفر را سوار یک موتور دیدند که کلاه کاسکت به ‌سر داشتند و در حال فرار بودند.

کمی آن طرف‌تر دو مرد زخمی روی زمین افتاده بودند؛ یکی از آنها نیمه جان بود و دیگری درحالی‌که خون‌آلود بود فریاد می‌کشید و درخواست کمک می‌کرد. با گزارش ماجرا به پلیس و اورژانس، دو مرد زخمی به بیمارستان انتقال یافتند. همزمان مأموران به تحقیق از شاهدان پرداختند و آنها گفتند که موتورسواران ضارب دو نفر بودند که کلاه کاسکت به سر داشتند و یکی از آنها چاقو در دست داشت. به‌گفته آنها، ضاربان از پشت‌ سر به ۲مرد حمله‌ور شده و به آنها ضرباتی زدند و به‌سرعت فرار کردند

 حادثه خونین در محله نواب تهران

درحالی‌که تحقیقات مأموران درباره این حادثه خونین ادامه داشت از بیمارستان خبر رسید که یکی از مجروحان به‌دلیل شدت جراحات و خونریزی تسلیم مرگ شده است. گزارش این جنایت به قاضی محمد جواد شفیعی، بازپرس ویژه قتل اعلام و تحقیقات برای کشف راز این جنایت وارد مرحله‌ای تازه شد. دومین مجروح اگرچه به‌شدت زخمی شده و تا پرتگاه مرگ پیش رفته بود اما با تلاش پزشکان زنده ماند و در تحقیقات گفت که مقتول عمویش بوده است. او توضیح داد:‌ من و عمویم هردو در یک نانوایی حوالی کرج کار می‌کردیم. شب حادثه برای دیدن یکی از دوستانمان از کرج به تهران آمدیم و پس از آن به خانه یکی از بستگانمان رفتیم. شام در آنجا دعوت بودیم و پس از صرف شام خداحافظی کردیم و در حال کرایه کردن تاکسی اینترنتی بودیم تا به منزلمان در کرج برویم اما ناگهان فردی از پشت سر به ما حمله کرد و با چاقو ضرباتی به من و عمویم زد. یک نفر دیگر هم همراه او بود که چون کلاه‌کاسکت داشتند چهره‌شان را ندیدم. ما با آنها درگیر شدیم اما چون زخمی شده و خونریزی داشتیم، کف خیابان افتادیم و آنها سوار بر موتور فرار کردند. وی گفت: نمی‌دانم آنها با چه انگیزه‌ای به‌سمت من و عمویم هجوم آوردند و با چاقو به ما ضربه زدند. احتمال می‌دهم که انگیزه‌شان سرقت از ما بوده که ناکام ماندند.

مردان ناشناس با چاقو به عمو و برادرزاده حمله‌ور شدند

باتوجه به‌گفته‌های پسر جوان، مأموران به بررسی دوربین‌های مداربسته در اطراف محل جنایت پرداختند و مشخص شد که موتورسواران روی پلاکشان زنجیر انداخته بودند تا شماره پلاک قابل رویت و شناسایی نباشد. اکنون ۲فرضیه پیش‌ تیم جنایی پایتخت مطرح است؛ نخست اینکه سارقان جنایتکار با انگیزه سرقت به‌سمت عمو و برادرزاده هجوم بردند یا اینکه با قصد انتقام‌جویی دست به جنایت زده‌اند. گروهی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران تلاش خود را برای شناسایی موتورسواران فراری آغاز کرده‌اند.

کد خبر 578276

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار