رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح آخرین تصمیم درباره مدت‌زمان دوره آموزشی سربازان را اعلام کرد.

سربازي

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، امیر غلامرضا رحیمی‌پور رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح درباره مدت آموزش نظامی سربازان که در پی شیوع کرونا در کشور کاهش یافته بود، گفت: برابر تصمیمات ستاد کل نیروهای مسلح و به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی، از ابتدای سال طول دوره آموزش سربازان در پادگان‌ها و مراکز آموزشی نیروهای مسلح به یک ماه کاهش یافت که این مدت همچنان یک ماهه است و تغییری نکرده است.

وی با بیان این‌که تا زمانی که نگرانی‌ها بابت کرونا در جامعه وجود داشته باشد، این روند ادامه خواهد داشت، افزود: هرگونه تغییر در این مدت به مشمولان و خانواده‌های آنان اطلاع‌رسانی خواهد شد، اما فعلا مدت یک ماهه ادامه خواهد داشت. 

رحیمی‌پور درباره این‌که آیا ممکن است مدت آموزشی در برخی مراکز تغییر نکرده باشد، توضیح داد: این موضوع ابلاغ شده است. در برخی از مراکز آموزشی ممکن است با احتساب ایام تعطیل چند روزی بر مدت یک ماهه افزوده شود که البته مدت آن زیاد نیست و چند روز انگشت‌شمار است.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد ل نیروهای مسلح درباره رعایت پروتکل‌های بهداشتی در پادگان‌ها نیز گفت: مسائل و پروتکل‌های بهداشتی با حساسیت و دقت بالایی در مراکز نظامی رعایت می‌شود و خوشبختانه در پی این اقدامات نیز شیوع ویروس کرونا منجر به ایجاد مشکل خاصی در میان سربازان در دوره آموزشی و پس از آن نشده است.
 

کد خبر 574068

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار