رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد: با توجه به کاهش یک‌ساعته زمان شروع محدودیت‌های تردد شبانه در تهران برای امروز و فردا، لازم است که رانندگان زمان ترددهای خود را مدیریت کنند تا جریمه نشوند.

ترافیک تهران

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، سردار محمدحسین حمیدی رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در مورد ممنوعیت تردد خودروهای شخصی از ساعت ۲۰ تا ۴ بامداد در روزهای شنبه و یکشنبه که برای کاهش ترددها در شب یلدا تصمیم‌گیری شده است، گفت: طی این دو روز ساعت اتمام فعالیت تمامی صنوف به غیر از مشاغل گروه یک، تا ساعت ۱۸ خواهد بود و از ساعت ۲۰ نیز ممنوعیت‌های تردد شبانه آغاز خواهد شد. از این رو پیش‌بینی پلیس این است که امروز و فردا شاهد ترافیک سنگین عصرگاهی در معابر داخل شهری پایتخت باشیم.

وی با بیان اینکه حجم ترافیک در ساعات بعدازظهر متراکم‌تر و بیشتر خواهد شد، گفت: توصیه ما به شهروندان این است که زمان ترددهای خود را در این دو روز مدیریت کنند و از انجام ترددهای غیرضروری در شهر به ویژه در ساعات عصرگاهی که ترافیک به اوج خود می‌رسد، بپرهیزند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ادامه داد: اگر رانندگان به هر دلیل امروز و فردا قصد تردد در معابر و به خصوص در ساعات عصرگاهی را دارند، توجه داشته باشند که باید وقت بیشتری را نسبت به روزهای قبل در ترافیک سپری کنند. از این رو لازم است که زمان سفر خود را مدیریت کنند که تا قبل از ساعت ۲۰ به منازل خود رسیده باشند.  

حمیدی اضافه کرد: برابر مصوبه ابلاغ شده در روزهای شنبه و یکشنبه ساعت آغاز محدودیت های تردد شبانه از ۲۱ به ۲۰ تغییر کرده و خودروهایی که پس از این ساعت در معابر باشند، از سوی دوربین‌ها و نیز ماموران پلیس ۲۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.

کد خبر 573749

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار