رئیس پلیس آگاهی البرز اعلام کرد اعضای باند جعل که با ترفند صدور کارت نظام پرستاری ۱۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند، دستگیر شدند.

دستگيري

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ محمد نادربیگی اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با جعل و کلاهبرداری اداره آگاهی استان البرز درپی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر معرفی فردی به عنوان پزشک و شخصی دارای نفوذ در سازمان نظام پزشکی از برخی افراد مربوط به حرفه پرستاری کلاهبرداری کرده، شناسایی و دستگیری متهم را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: بررسی‌ها نشان داد این فرد با شناسایی افراد شاغل در بیمارستان‌ها و مراکز خصوصی در قبال اخذ کارت جعلی نظام پرستاری برای آنان ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون ریال دریافت می‌کرد. با انجام تحقیقات پلیسی ۲ متهم اصلی شناسایی و در ۲ عملیات جداگانه دستگیر و در بازرسی از منزل آنها ۱۰ قطعه کارت نظام پرستاری جعلی با هویت مختلف و مدارک هویتی کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: متهمان به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری از افراد شاغل در مراکز درمانی و بیمارستان‌های خصوصی  دریافت حدود یک میلیارد تومان اعنراف کردند. تاکنون ۱۱ نفر از متهمان اصلی و ۹۶ نفر از کسانی که برای آنان کارت صادر شده شناسایی و متهمان با قرار ۴۰ میلیارد ریالی وارد زندان شدند.

کد خبر 569433

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار